Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с повторното палене при студен двигател


reaper1988

Recommended Posts

Колата ми е Skoda Felicia 1.3 1996г. изпарител Ловато DGM 3695 2GPL,проблема ми е следният:

Когато колата е студена пали нормално,но при повторно палене,пали много трудно.Може ли някой да ми даде идея какъв е проблема и как да го оправя.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега следва втория въпрос - какво значи повторно палене ... повторно малко след като е запалена студена , загасена и тогава пали трудно или пали , кара се 5 - 10 км. оставяш я и след 20 - 30 мин. изстинала пали трудно , защото причините са различни ... в единия случай сместа и е много богата , а в другия смукача не се задейства ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като я запаля гася и при повторното запалване пали трудно.И да попитам къде да пипна,за да я оправя.Също така ми гори много.Дано съм обяснил правилно проблема така че да го разберете.Ако нещо не ви е ясно по въпроса питайте ме.Много ще съм ви благодарен ако някой ми даде решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Второто редукционно стъпало не затваря добре и газта от първото се изпарява и изтича. Това дави мотора. Ако изчакаш половин час например, докато престане да съска изпарителя ще запали от раз. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.