Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отдавна не съм се хвалил...


Хашек

Recommended Posts

Те някои приятели от форума знаят, че си търсех и си намерих ежедневна кола за джъткане, ама вчера си поиграх с джантите, та взе че ми хареса и затова ви я представям официално.

 

Това е Матилда :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 87 набор, 105-ца, аз съм 2-рият собственик, с АГУ е и засега се представя чудесно.

 

Matilda2.jpg

 

Matilda1.jpg

 

Ако не слуша достатъчно, ще я превърна в 130ЛР :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да ти пожелая много да те слуша, но щом я очаква "заплахата" да се превърне в LR се чудя дали да го правя... :mrgreen: Сега сериозно - още веднъж честита придобивка! Джантите са страшни 8)

 

 

П.П. Името, както винаги, си го подбрал чудесно и й отива на колицата! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:roll: Еб*ти спора дето се заформи, вместо да се зарадвате на Матилда, спорите за няк`ви фарове :mrgreen: .

 

Саше, я виж тук. Шкода 105 от 1987 със същите фарове ;) .

 

А тук има още ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile076 smile101 Aйде със здраве да си я караш поредната красавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито Миро, дано те слуша и ти върши работа. Познато ми е, уж ежедневна бангия ама те сърби да си я пудриш - аз така с фелацийката, уж Коржинка я кръстих, демек кошничка, ама лека полека почна да се кипри първо с лети джанти, после оборотомерче, пък сега и халогенките са на дневен ред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елипсовидния фар е слаган на 120 само 1 годин. 83-84

Обаче има 105 с правоъгълен фар от последните.

Следователно по времето когато са произвеждали 120 с правоъгълни фарове са произвеждали и 105 с елипсовидни в продължение на поне 4 години и после изведнъж са започнали да слагат правоъгълни и на 105.

Странно. Защо ще правят такова нещо?

 

Иначе изглежда добре количката.

Поздравления.

 

Само се питам как върви тоя 105 та даже и с газова уредба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Хашек,

 

Мноого безаварийни километри с красавицата :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не слуша достатъчно, ще я превърна в 130ЛР :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ее ти сега конкуренция ли искаш да правиш на SkodaRacingTeam-Nikov ? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, честито и от мен :mrgreen: Готина кола и от снимките ми се вижда добре потдържана :D

 

 

пп Знаех за Матилда одавна , ама не съм си задал въпроса, защо още не си споделил за нея :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланията!

 

Пък знаеш ли... на Соколски 2008 може с нея да дойда... Зависи от промяната :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.