Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съединител на Фабия 1.9SDI


shark

Recommended Posts

Колеги знае ли някой дали съединителя на Фабия 1.9SDI се регулира или е саморегулируем,че на моята започна да и боксува съединителя.И ако някой знае само феродовия ли се сменя или се сменя и притискателния,защото ми казаха че горе долу двата диска се изхабяват по едно и съшо време. Ще съм благодарен и ако ми препоръчате от коя фирма да ги взема в смисъл оптимално съотношение цена /качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се регулира. А на колите, които може да се регулира, дефакто се регулира свободния ход на педала, но съдинителя започне и да боксува нищо друго не помага, освен смяната му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дори да е само единия чарк, самата смяна струва толкова, че си е икономически обосновано да смениш целия комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

приятели смених само феродовия диск.В ЕТ ми казаха че на тия километри може да съм се отървял само с него, и така и стана.Когато отвориха съединителя само феродовия беше за смяна, и ми казаха че притескатела ще издържи и втория диск така че не остава друго освен да си карам и като навъртя километри да видим резултата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятели смених само феродовия диск.В ЕТ ми казаха че на тия километри може да съм се отървял само с него, и така и стана.Когато отвориха съединителя само феродовия беше за смяна, и ми казаха че притескатела ще издържи и втория диск така че не остава друго освен да си карам и като навъртя километри да видим резултата

 

:?: За какви км става въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.