Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Местни избори


biser.or

Recommended Posts

PRR, изборите минаха, направи си кефа да заключиш темата :P.

Само София ли е България, бе Гога? При нас още не са минали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga,

 

Ще изчакам. Има втори тур. Само да мине и катанец :mrgreen: Ако заключа сега ще се отвори друга. Така поне всичко е на едно място!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo, продай Шкодата и Аудито от аватара и може да се уредиш smile091 smile001

 

ikonoma, мда съвсем забравих за балотажите. PRR ще отложи удоволствието с още седмица :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не очаквах темата да се движи в такава насока. :evil:

Идеята беше друга...ама карай. Грешката е моя. ](*,) PRR !!! Трий я тая простотия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я оставя. Ако я затворя ще се отвори друга по темата и пак до същото. Нека минат изоборите и ще я заключа С КЕФ!

Междувремено апелирам: пишете какво мислите, какво ви/не ви харесва но не се нападайте един друг! Всеки пост който има директна нападка/заяждане с друг от форума ще си заминава БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе що ли отворих тая тема и я прочетох???

Иначе бих гласувал за най-малкото зло, което според ме е...печелившия всъщност /малко късно се включвам явно/...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен всичко е мижай да те лъжа. Като гледам и вие сте на същото мнение. Продават ни за жълти стотинки.

Толкова нарушения се констатираха на изборите, а няма нито един наказан. Какво да говорим повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко а на теб като не си в БГ не ти ли предложиха от ДПС да ти осигурят безплатен транспорт до тука за да гласуваш за тях ??? :mrgreen: казват че така било модерно и въпреки че всеки го знае това пак казаха че стотици рейсове са се изсипали в БГ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко а на теб като не си в БГ не ти ли предложиха от ДПС да ти осигурят безплатен транспорт до тука за да гласуваш за тях ??? :mrgreen: казват че така било модерно и въпреки че всеки го знае това пак казаха че стотици рейсове са се изсипали в БГ

 

Предложиха, ма...и на мен - автобус! А аз искам барем лодка, че с рейса до дъното на некой от океаните ще финиширам. Явно не съм "специален" за тях - нема нито билет за круиз, нито за авионче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа от не малко години следя политическия живот в Пазарджик. Имаше тук хубави кандидати, има и хора, които наистина се грижат за града. Лошото е, че повечето са мишкари. Чист прост мишкар. За последните 15 дни се размазах да тичам по тоя мръсен град да агитирам за правилния човек. Хората си гласуват за 50лв/калпак и не им дреме. Като се прибрах в София един, един човек не ме пита какво постигнахме. Всички ме питаха колко пари съм изкарал. Никой не вярваше, че само съм дал.... Мишкари сме и мишкари ще си останем. Нищо, ще дойде и моето време :evil: Тогава ще им кажа на всички крадливи гадове. Те качествените хора се търсят. Във всяка сфера. Навсякъде. Ще ни трябва време, но ще се оправим. Каквото и да значи това :| Успех на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа от не малко години следя политическия живот в Пазарджик. Имаше тук хубави кандидати, има и хора, които наистина се грижат за града. Лошото е, че повечето са мишкари. Чист прост мишкар. За последните 15 дни се размазах да тичам по тоя мръсен град да агитирам за правилния човек. Хората си гласуват за 50лв/калпак и не им дреме. Като се прибрах в София един, един човек не ме пита какво постигнахме. Всички ме питаха колко пари съм изкарал. Никой не вярваше, че само съм дал.... Мишкари сме и мишкари ще си останем. Нищо, ще дойде и моето време :evil: Тогава ще им кажа на всички крадливи гадове. Те качествените хора се търсят. Във всяка сфера. Навсякъде. Ще ни трябва време, но ще се оправим. Каквото и да значи това :| Успех на всички.

братче така е ... лоша държава сме ... докато царува глад и безредие - няма да има оправия !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.