Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Местни избори


biser.or

Recommended Posts

Колеги!!! Споделете нещо за предстоящите избори. Аз лично съм отвратен от циганските методи за печелене на гласове и нереални обещания от страна на кандидатите. Абе...голем цирк си е борбата за власт. :mrgreen: като пример, един от нашите кандидати заяви че ще строи" Дунав мост"-2 . :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е колега една наша кандидатка е решила,че трябва да премести затвора...кво повече да кажа...

аз малко закъснях да се кандидатирам за кмет...щях да премахна данъците за коли марка шкода... да има паркинги в центъра само за членове на шкодаклуб /...обаче късно се сетих... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредните избори отново ще бъдат решени от твърдия електорат. Аз не смятам да гласувам, защото не виждам за кого.

 

Гледах онзи смешник, как бил започнал строежа на "Дунав мост две" и каката, дето ще строи квартал на мястото на затвора, за да се разрастне София на север.

 

Е как, кажете ми, да гласувам за такива мошеници или пък за "архонт" Слави Бинев мутрата, дето държи сума заведения и се занимава с какво ли не, но за съжаление това е действителността: ченгета, бригадири, мутри, манекенки, баскетболисти, неуспели банкери...

 

Насам, насам, гласувай народе!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредните избори отново ще бъдат решени от твърдия електорат. Аз не смятам да гласувам, защото не виждам за кого.

 

Гледах онзи смешник, как бил започнал строежа на "Дунав мост две" и каката, дето ще строи квартал на мястото на затвора, за да се разрастне София на север.

 

Е как, кажете ми, да гласувам за такива мошеници или пък за "архонт" Слави Бинев мутрата, дето държи сума заведения и се занимава с какво ли не, но за съжаление това е действителността: ченгета, бригадири, мутри, манекенки, баскетболисти, неуспели банкери...

 

Насам, насам, гласувай народе!!!

 

Тити Папазов никога не е играл баскетбол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ченгета, бригадири, мутри, манекенки, баскетболисти, неуспели банкери...

 

 

хахаха то както ги изброи ще гласувам за менекенката та поне да не гледам грозните мутри на останалите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани мани, всяка година става все по-зле. Нагли безочливи копелета.

Относно изборите като цяло: една моя даскалка казваше "Всеки сам си прави коледния подарък" ;)

 

п.с. Наско, тръгнах да издухвам и махам буболечката от монитора :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абсоУиутна смешка.

хаха, мненията са красноречиви, солидарен съм.

 

Как няма тоя път поне един кандидат, за който да се каже - "е тоя не е пълна нула" хахаха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително ще гласувам.

ББ е моя човек, друга алтернатива няма(м).

 

Май и аз така ще направя :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стои ли Иван Костов зад някоя "работа" - бягам надалеч.

Като дясно-ориентиран избирател не мога да приема това, което капризният Ел Коменданте направи с дясното пространство след като изгуби изборите през 2001г., особено след като прецака президентските избори миналата година. :evil:

 

Иначе М.Заимов определено си има своите качества, но Б.Б. ще го спука на канадска :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мо тука стана като агитационна темата!

:roll: Аз в нашия град за никого няма да гласувам.Въпреки че кметицата поднови осветлението на града и асвалтира наново всички булеварди и путища в града(тя си остава само една пионка на висшестоящите)!

Имаме една реклама по радио Добруджа да умреш да се смееш!

(добруджа в момента е във В група)

 

Добър вечер почитатели на спорта в Добрич.Стадион Добруджа е препълнен с 25хиляди зрители.Часът е 9 и 30-но стадиона е озарен от ярките прожектори.Вали лек дъжд но всички зрители са под козирките му.След 15мин ще започне мачът който ще изтреля Добруджа в евротурнирите......

Енчо Малев кандидат за кмет-да съживим спорта в Добрич.

(има шанс-пенсионерите може и да се излъжат) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Вали лек дъжд но всички зрители са под козирките му.След 15мин ще започне мачът който ще изтреля Добруджа в евротурнирите......

Енчо Малев кандидат за кмет-да съживим спорта в Добрич.

:mrgreen:

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големия кеф ще ми достави като минат изборите и мога да заключа темата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези които живеят в Младост в София ще кажа-има един кандидат за районен кмет - Калоян Методиев май се казваше, той е ама едно към едно по физиономия с най-добрия ми приятел, даже още ги гледам и двамата и не мога да открия разлики :D не съм от младост иначе щях с кеф да гласувам за него просто защото всичките са един дол дренки обаче тоя поне щеше да ме забавлява с физиономията си.... е още не е късно де...

Иначе Тити Папазов за мен и тотално луд, Мартин Заимов също не е добре, това го казвам защото роднини са работили с него и просто го познават, дедо Бриго ми се струва несериозна кандидатура, а Слави Бинев е като квартален джигит в сравнение с това каква мутра е ББ. Дончева ако не ви е известно е една от най-скъпо платените жени за удоволствия, а Първанова става за кмет на някое село.....

тази година както е позволено и пиенето май цял ден ще стоя в кръчмата пък ако ми хрумне нещо може и да отскоча до 7мо СОУ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не се правете на приятно разсеяни все едно е нямало избори :mrgreen:

Честито на печелившите и на тези които ще спечелят др. седмица.

А да, честито и на ББ :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен толкова ме мързеше да мърдам в неделя че не успях да мина 300 метра до близкото училище къдео се гласуваше. Даже баща ми ми даваше зор и ме агитираше да ходя да си пусна гласа и ме примамваше да ме закара с колата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на феновете на бате Бойко!

 

Айде през новия мандат барем балите стигнат и до морето ... то вече стигна до София, ако се съди по Цариградско ... целия център да стане синя зона, заедно с тротоарите и покривите ... пък метрото, ех метрото - дано доживеем да го видим поне до Младост ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на феновете на бате Бойко!

 

Айде през новия мандат барем балите стигнат и до морето ... то вече стигна до София, ако се съди по Цариградско ... целия център да стане синя зона, заедно с тротоарите и покривите ... пък метрото, ех метрото - дано доживеем да го видим поне до Младост ;)

 

 

smile168 smile168 smile168 smile168

 

 

И колеги умната по Дондуков, че ремонт тече и ............. сори за лошото качество на снимката ама в бързината толкоз.

 

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... at=0&pos=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.