Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рапид или 110R- ТАКСИ !!!


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Дочух че е имало такова такси в софия- двуврата шкода купена от Кореком! Някой да е чувал нещо за нея? Истина ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чувал или виждал такава. Имаше една 120, дето се търкаляше като такси, май в 91280, последно я виждах преди година и нещо. Иначе, не знам това доколко е истина, понеже нали уж въведоха някакво ограничение за възрастта на автомобилите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да е била моята, поне на цвят го докарва - опитвали са се даже разни лелки да ми махат, дето явно не знаят, че двуврати таксита у нас отдавна няма :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гошко за сега е исклучено да има 120 ка такси изискванията са мн кофти треа да е предно години (след 98 мисла) и да има аербеци

 

сорка за оффа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питайте, та да ви светна - ТАКСИ:

1. Максимална възраст - 7 години

2. Одобрен жълт цвят

3. Задължително 4 врати

4. Задължително покрито пространство на багажника (кора при хетчбека)

5. Задължително колани на всички места

6. Работещо отопление

7. Таксиметров апарат

8. Индикация СВОБОДЕН/ЗАЕТ

Говори се за задължителен климатик от другата година, ама не знам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 ==> Не е ли "поне 4 врати" ? :mrgreen:

 

PS: Ще трябва да се самонакажа за спам smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето в Хиподрума имаше таксиметров двуврат Форд Таунус 17м, тъмносин на цвят. Изобщо няма да се изненадам, ако наистина е имало такси Шкода с две врати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То такси имаше и Трабант. Всъщност точно заради трабантите вкараха изискването за "поне 4 врати" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май само по морските курорти има изключения в катерогията ретро таксита - там единственото задължително у-вие е да е кабрио :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.