Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

До коя година - октавия се произвежда със стоманените носачи


keycode

Recommended Posts

нека някой разясни до коя год. октавията се произвежда със стоманените носачи, доколкото знам в по-новите модели са алуминиеви, което май си е простотия дори и за западните пътища

 

или цялата октавия 1 е с това окачване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Щом не ти стига - титан преплетен с карбон-кевларови нишки!!! :lol:

 

За болид от Формула 1 ли говориш, колега? :mrgreen: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве,колегата не му стига ТИТАН и реших малко да го подсиля.Ама те ако ги правят по мойта технология ще са почти вечни! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък според мен ги правят такива, че да не са вечни - без значение алуминиеви, стоманени или други. Фирмите после трябва да имат приходи и от резервни части.

 

Иначе старата Октавия, която сега се води ТУР е със стоманени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип си прав.Правят ги така,за да продават после и резервни части и за сервиза за труд да има.То при Mercedes частите са много здрави,но като се прецака нещо даваш една торба с пари и пак ти излиза същата работа,само дето по-малко влизаш в сервиз! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички октавии са със стоманени носачи. 1, 2 и т.н.

Изключение прави само супърб-а.

 

Е току що ни утрепа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно!!! B-real, спомените ми от магазина на Еуратек на Борис бяха, че новата Октавия е с многораменно и..... май алуминиево окачване. Човекът каза, че не е така зле, както Ауди и съответно Супърб.... но пък си е алуминиево....

 

Ако имаш източник - кажи откъде ти е информацията, ако има линк - пусни го да се образоваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички октавии са със стоманени носачи. 1, 2 и т.н.

Изключение прави само супърб-а.

 

Колега, ти верно имаш некви УЛТРА включвания ;) В една друга тема си пуснал мнение, което не разбрах изобщо, а тук направо взриви аудиторията с тея железни носачи на втората Октавия... Ма мое и аз да бъркам :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.