Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изоставени - Skoda


rsk

Recommended Posts

  • Отговори 126
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • rsk

    30

  • maxrpm

    11

  • Krankenstein

    8

  • gogata

    6

Най-много писали в темата

 

Тя право към Надин се е запътила :)

 

A не така ! Малко да се затопли и организираме група по вкарването в движение. Тая година на Сокола трябва да си с нея !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тя право към Надин се е запътила :)

 

A не така ! Малко да се затопли и организираме група по вкарването в движение. Тая година на Сокола трябва да си с нея !

 

Спокойно, казал съм на Жоро, че Надин за него е пред нас. Не съм си играл 3ч със стъкло което скрападжийте да смачкат с клещите. Не само че ще я запаля, но и ще оставим черни следи на асвалта за спомен на съседите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Тази Š100 е във Варна и се продаваше.

 

022648093-special.jpg?r=0 022648094-special.jpg?r=0 022648096-special.jpg?r=0 022648123-special.jpg?r=0 022648124-special.jpg?r=0

 

Намира се между пощата и пазара. Ходил съм да я разглеждам, но тогава колата беше в двора на къщата, под навес. След като са я изкарали на улицата, са й ударили задната, дясна врата и някой е скачал на тавана... Иначе ми се струва читава колица, без много ръжди:

 

022648112-special.jpg?r=0 022648113-special.jpg?r=0 022648115-special.jpg?r=0

 

Имам телефона на собственика, ако някой го иска, мога да го кажа. Когато колата беше с прави ламарини, цената беше съвсем нормална, а сега предполагам ще е минимална...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Š100 е във Варна и се продаваше.

Имам телефона на собственика, ако някой го иска, мога да го кажа. Когато колата беше с прави ламарини, цената беше съвсем нормална, а сега предполагам ще е минимална...

 

Тук са след като излезе от двора, ама оня иска много пара. Сега ще ходи на скрап. Вече е леш.

012974742.jpg?r=0

012974762.jpg?r=0

012974759.jpg?r=0

012974744.jpg?r=0

012974753.jpg?r=0

012974758.jpg?r=0

012974749.jpg?r=0

012974765.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, колата не е кукла, но чак пък леш... Дори според мен по - скоро е читава, което се вижда например от снимката на бомбето на фара. А знаеш, че при достатъчно желание всичко се прави. Ти например, когато купи черното 110, знаеше, че то е в пъти по - зле от тази и това не те спря. Относно цената - когато колата беше в двора, човека на мен ми каза 500 лева, както и че иска да я продаде на фен. Сега след като са й смачкали тавана и вратата, аз предполагам, че цената ще е още по - ниска, а и в действителност повече от 500 лева за кола, която не се е движела от две и повече години, е нереално да се иска, особено ако алтернативата е вторични суровини...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да иде поне да и свали левия стоп, че е нов а в Надин няма да му го платят като за екстра :idea: Иначе ако някой реши да я взима и стяга вратата е малък кахър, може дори нова да се намери - аз така смених на моята шофьорската, виж тавана вече е проблем, там кита не вирее дълго...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга пред Т-маркет,"Гео Милев",ул."Коперник".Стои може би 2 год.вече.По едно време имаше обява за 500 лв.Сега няма нищо и започва да увисва...post-7032-138453289183_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен една изоставена Felicia:

022648143-special.jpg?r=0 022648142-special.jpg?r=0

 

Намира се на същата улица, на която е и 100-еската от горните постове. Тук, в средата на снимката се вижда белият таван на товарното отделение:

022648096-special.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен това е престъпление,като гледам миличките,как са зарязани.Сърцето ме боде.И като споделиш с някой,вика-"Ах, стари бараки,аз кат си спомня с моита кола .... само нерви."а ти се оказва селски шушлек и фаитонджия.Спирам да пиша до тук щото термостата не ми отваря,и ще изхвърля водата. :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път когато някой ми каже колко ми е стара колата се сещам за песента на мартото - "тя на години е колкото мен, защо си мислиш, че е по - стара олигофрен" Има и някой фелиции който заслужават да бъдат зарязани, но така като гледам розовата е зарязана заради избила гарнитура или заради спукан радиатор :lol: Някой хора са слаби прихически и при една такава поредна повреда когато им се обяви една цифра от 100лв за ремонт и тя избушват.

Пък и за повечето хора все още двигателя е най - важната част от колата и когато той се прецака мама и тати са ги учили че колата е непоправима.

Веднъж седях на спирката и естествено си чаках рейса. 2 момчета с варненски акцент си говорят тъпотии за коли, скоро към разговора им се включва и стар дядо и запозват да обсъждат здравината на LADA и москвич. Не след дълго дядото изцепва следната реплика "От една кола най - важно е мотора, а от него най - основното е карбуратора" При което аз вече не издържах, особено след краткия разговор за това колко е здрава ладата и колко е як москвича, и просто се изсмях гръмко на последното изречение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...
  • 3 месеци по-късно...
  • 8 месеци по-късно...

На тая бялата, от последната снимка, линиите по страницата са много яки - много ми харесва как й седят :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тая бялата, от последната снимка, линиите по страницата са много яки - много ми харесва как й седят :smt017

Заводски са :)

 

post-4842-138453442594_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И една софийска октавия:

post-9-138453444887_thumb.jpg

 

post-9-13845344492_thumb.jpg

 

Предполагам че е зарязана заради номерата иначе добре изглежда за годините си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И една софийска октавия:

Тази е в "Лагера", много често и се радвам. Много прилично изглежда :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
ooooooooooooooхххххххххххх на батко ЧЕРНАТА шкодичкаааааааааааа :D ................................................................... ... батко само да ти направи една реплика, сегментите ще и постопи и буталцата ще и поспукаааа smile050 smile152 smile195

Я глей, на втора страница какъв пичага съм бил. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Една Октавия, оставена на ъгъла на "Струга" и "Княз Борис I" през последната седмица:

http://izolini.snimka.bg/automobiles/oktaviya.765936

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.