Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

изоставени - други


rsk

Recommended Posts

В двора на един склад на ул. Ф. Кутев. Няма намиране ако не те заведа. Колеги ми казаха, че преди имало и други "стари коли" ама ги изнесли на камион за скрап...жалко. Предполагам и татрата това я чака.

 

хайде моля те проучи въпроса и ако е така да я спасим от Надин срещу някой лев, въпреки че като и гледам състоянието си е май за скрап. Но заради идеята ще намеря пари и място, където да я приберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 138
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • rsk

    30

  • Krankenstein

    22

  • gogata

    11

  • terzo

    6

Най-много писали в темата

За съжаление според мен колата е за скрап.

Но разбира се ще проуча въпроса.

За документи и т.н. регистрации....не разчитай много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tatra-та наистина е добра находка! това си е била рядка кола, дори и за времето, в което е била актуална, така че наистина си стува поне да разпитате за нея. браво за попадението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

форд меркуриия дето е на първата снимка вече го няма или е заминал за скрап или некои го е взел,а седя 3-4 години в Младост 2 без да мърда.Един приятел викаше да го вземем за реставрация ,а аз му казвам няма части за тези коли.Днес случаино видях пак изоставен друг Меркурий и то само на няколко пресечки от този на снимката е вече от двата можеше да стане един стига да бях питал и дали се продават въобще де?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В двора на един склад на ул. Ф. Кутев. Няма намиране ако не те заведа. Колеги ми казаха, че преди имало и други "стари коли" ама ги изнесли на камион за скрап...жалко. Предполагам и татрата това я чака.

 

хайде моля те проучи въпроса и ако е така да я спасим от Надин срещу някой лев, въпреки че като и гледам състоянието си е май за скрап. Но заради идеята ще намеря пари и място, където да я приберем

 

За тая количка, мога и аз да помогна ако има смисъл да я взима някой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече водих Митака да я гледа.

Сега той е на ход.

 

вече се сдобих с телефоните на собствениците и ги предадох на заинтересованите. Специално за татрата изгледите не са добри - вече е имало мераклия да я купи, но след като я спазарили за 1500 лв и човекът отишъл с парите цената била вдигната на 3500( :!: ). Сами се досещате, в това състояние на купето още колко ще трябва да се налеят, за да стане кола, а има и доста липси на екзотични части. И при положение, че в мобилето се продава подобна Татра в доста добро състояние за 10 бона, подлежащи на коментар...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече водих Митака да я гледа.

Сега той е на ход.

 

вече се сдобих с телефоните на собствениците и ги предадох на заинтересованите. Специално за татрата изгледите не са добри - вече е имало мераклия да я купи, но след като я спазарили за 1500 лв и човекът отишъл с парите цената била вдигната на 3500( :!: ). Сами се досещате, в това състояние на купето още колко ще трябва да се налеят, за да стане кола, а има и доста липси на екзотични части. И при положение, че в мобилето се продава подобна Татра в доста добро състояние за 10 бона, подлежащи на коментар...

 

за тия пари ще си я докарам на ход с кофти външен вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е princess 2000 L, изоставена в русе. колата е доста интересна и екзотична за българия. до колкото се информирах набързо, е произведждана като princess, austin, leyland, wolseley и morris, а специално тази е с 2000cm3 мотор, т.е. произведена между 1979-1982. на живо изглежда доста добре, има някакъв вид хидравлично окачване, но така и не ми остана време да разуча нещо повече...

005839989-thumb.jpg 005839993-thumb.jpg 005840005-thumb.jpg 005840010-thumb.jpg

 

тук има повече подробности: http://www.austin-rover.co.uk/index.htm ... storyf.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даже още е там! тя е на един възрастен господин, който си я кара всеки ден. вече има нужда от реставрация, дано да се намери кой да я направи...

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 4&start=60

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

здравейте, ето и от мен едно попадение:

Opel 1700 - намира се в София, близо до кино Арена Запад

008451777.jpg

008451779-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези ги купи един приятел вече
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези ги купи един приятел вече

 

Имам доста части за такова ренде. :!: Само че не е турбо. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
верно, че е Урал... моя грешка, оправих я. руските возила нещо не са ми слабост и...

ето нещо за реванш, не знам какво е, може и руско да е, може и да не е...

004398891-thumb.jpg

 

Според мен си е зис 110

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.