Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

изоставени - други


rsk

Recommended Posts

  • Отговори 138
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • rsk

    30

  • Krankenstein

    22

  • gogata

    11

  • terzo

    6

Най-много писали в темата

мирише ми на Пакард или Бюик, ама в това състояние...

 

След консултация с един от най - големите спецове по американски коли - Петър Панов, се оказа че остатъците са от Buick '38-ма/'39-та...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли за 50кинта ще го дадат то надин на гара искър ще им даде 250 от раз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли за 50кинта ще го дадат то надин на гара искър ще им даде 250 от раз

 

е той само от алуминиевите джанти може първо да вземе 100-150 кинта и да я даде после в Надин с обикновени - сметни вече колко му стана реално цената ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=191184

Лятото на 2006г, някъде край Вършец....

Имаше гараж с още 10-на подобни...

 

Е....и и мастодонта :!: Какво е това :?:

 

За 10-на подобни трябва не гараж, а цяло хале според мен... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е....и и мастодонта :!: Какво е това :?:

 

ГАЗ 12 - предшественика на добре познатата ни ГАЗ-13 "Чайка" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
москвич 2140:

005006357-thumb.jpg

 

супер е снимката - сякаш е паметник от бетон! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ух, горката колица smile010 :?

 

П.П. Направиха ми впечатление наистина супер запазените брони, чак да му се прииска на човек да си ги свали :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам че ти така или инак ходиш до тва селце , що не поразпиташ ... интересното е , че е доста пълен комплект , с което софиянките не могат да се похвалят ... освен ако не си я щракнал минавайки от там , ма все пак може да кажеш кое е селото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам че ти така или инак ходиш до тва селце , що не поразпиташ ... интересното е , че е доста пълен комплект , с което софиянките не могат да се похвалят ... освен ако не си я щракнал минавайки от там , ма все пак може да кажеш кое е селото ;)

 

Ами Златевци се казва селото, ама просто минавах от там, ходих до едно съседно село да гледам един москвич, и тоя авер дет бях с него ми я показа Шкодата. Иначе няква бабка се показа от къщата до която беше паркирана колата, питаме я продавали се, тя се развика нещо да се махаме...Иначе тя ще си седи там, няма къде да иде, тей и тей ще идвате към Габрово за събора си, може да заведа тогава тези които се инт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам че ти така или инак ходиш до тва селце , що не поразпиташ ... интересното е , че е доста пълен комплект , с което софиянките не могат да се похвалят ... освен ако не си я щракнал минавайки от там , ма все пак може да кажеш кое е селото ;)

 

Да направим една партийка? А като се поприбера, ще я докараме в София или даже има едно по-близко място до Габрово - Панагюрище и ще я направим за изложба ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mercedes - benz w110 в русе:

005034835-thumb.jpg

 

До нас имаше такъв изоставен но собственика му не ми го продаде, "щял да си го реставрира" до скоро го гледах че гние в двора му, а имах мерак да го взема и да си го стегна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Тези всичките са в едно от халетата на Авиотехника в Пловдив

 

Малко общи снимки Снимка 1 Снимка 2

 

Desoto Снимка 1, Снимка 2 Снимка 3 Снимка 4

 

Audi Снимка 1 Снимка 2 Снимка 3

 

Jaguar S-type Снимка 1

 

Mercedes Снимка 1

 

Dodje Dart 220 Снимка 1

 

Също така има Варбург Трабант и Ситроен виждат се на общите снимки за сега тези съм открил из халетата нищо чудна да има още

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това трябва да са остатъците от колекцията на председателя на пловдивския ретро-клуб Дончев. На времето бяха настанени в една от палатите на панаирния град, но там имаше някакъв погром и той разпродаде по-голямата част

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.