Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабричен имобилайзер


radko1981

Recommended Posts

Всеки средностатистически авто крадец уважаващ себе си , мисля че няма да се затрудни:)

Как то редовно се споменава - ако те нарочат - спасение няма....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея доколко този фабричен имобилайзер на ФАБИЯ може да предпази колата от кражба??????

 

За кварталните пишлегари върши работа. За друго не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средно статистическо време за декодиране с декодер - 3.5 - 5.5 мин. (Вътре в колата) - зависи от декодера. За толкова време е достатъчно и намиране на комбинацията от зъби на ключа. Ако го гепиш за това време - спасен си. Ако не - сбогом колице.

Данните ги знам от професионален автоключар, който ми отключи за три минути колата пред ОМV на "Опълченска" и то без никакви повреди по ключалката. Ако ги затрудни повече от 5 мин. операцията - задърпват колата "на спокойно" и тогава действат.

Ако има нещо нестандартно (аларма, блокировка, GSM известяване) печелиш още към 5 мин. Но тогава идва варианта със задърпването...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скритото ключе,което блокира запалването е най-добрия BG патент в тази област!!! :D:D:D

 

Както казват колегите по-горе - печелиш 5 минути с това ключе. След това идва репатрака и - сбогом Шкодичке smile089 :? (Недай боже!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

техническо средство тип паяк или всякакво подобно нещо за което ти закачат колата и ти я дърпат до тяхно гаражче в близост където на спокойствие ти намират всички ключета и подобни опити да ги спреш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво приказвате тогава!То с паяк всеки може!И S-класа да е,като е на спокойствие и на закрито...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво приказвате тогава!То с паяк всеки може!И S-класа да е,като е на спокойствие и на закрито...

offtopic :oops:

Колега, от доста време скъпи (модерни) коли в България се крадат и по този начин, да не кажа основно по този. Никой няма да тръгне на улицата да човърка кола натъпкана с електроника. На един мой съученик (бивш) му свиха БМВ-то по тоя начин. На сутринта намерил само две следи от гуми на асфалта (сигурно са я влачили докато я качат на платформата), а колата и до ден днешен не са му я намерили (странното в случая беше, че каското му беше изтекло преди седмица).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gogata, те тези дето могат да ги крадат без паяци,работят в западна европа - Испания,Франция и др.Преди бях гледал за един наш "спец" дето за 24 часа задигнал 15 коли. :D Малко прилича на "Да изчезнеш за 60 сек",ама може идеята за филма да е от наще автоджамбази!!! :D

А иначе в наща мафиотска държава е ясно,че нямаш ли каско си е.ало мамата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, да не ме прибере полицията, ама ще ви кажа елементарния начин. Не, че не го знаете... Дайте ми един ключар и един комп. Процедурата е следната: ключарят отваря, аз отварям (чупя) предната кора до чистаките (говорим за Окти), вадя буксата, защипвам я на моя комп, мятам го в дупката, ключарят ми завърта ключа вътре, компа (имобилайзера) е готов. Паля - и - айде чао.

При доста тренировки - мисля, че със съекипника ключар ще паднем под три минути...

Е те така се прави бизнес, ама аз - упорито магаре - не та не! Реших да съм от обратната страна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.