Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Учителите!!!


biser.or

Подкрепяте ли учителската стачка  

62 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Тия даскали били много нагло племе, хем нагло пък и просто, те знаят ли въобще какво искат...Двама трима синдикални лидери ги командват като овце за свои интереси...И Такева и другите имат доста доходи и имоти и хич не им е за даскалите, а само ги използват за лична облага. А всички учители имат претенции че са интелигентни (а сигурно са висшисти), като ги гледам каква простотия и излагация правят направо ме е страх как ще учат моите деца.

САМО ОПТИМИЗАЦИЯ ИМ ТРЯБВА НА ОТРАСЪЛА - СИРЕЧ ЧИСТКА НА 30%. Да вземат големи заплати (лошо няма) ама и да останат само такива които си вършат работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    4

  • vloo

    4

  • TIG

    4

  • Jordan68

    4

Най-много писали в темата

И според мен се издъниха. Не си променям мнението (т.е. все още считам, че заслужават увеличение на заплатите), но определено се оказаха неподготвени или поне тия които ги представляват. За мен това си беше/е голяма излагация :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ще си дойде на мястото като се превикат пенсионираните учители и студенти .Ха да видим дали няма да се съгласят с 650 лева :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.