Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хидравлична помпа


_v_

Recommended Posts

Първо се извинявам ако има писано по темата,но потърсих нещо старо но не успях да намеря!

От известно време когато навивам волана,най-вече в движение има едно кофти свистене и скърцане.Днес се консултирах с един мой познат,майстор,който каза че според него е хидравличната помпа.Имаше съмнение дали не е от хидравличната течност,но не е,има достатъчно такава в резервоарчето.Не че е болка за умиране тази помпа,то колата и така може да си се кара,поне според него,защото всичко е още съвсем в началото,но ако някои знае цени на тази помпа,нова или втора употреба ще съм му благодарен да сподели!Благодаря предварително!

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да дам предположение..ако идва от към самия волан което едва ли е така...това са контактните пръстени на клаксона...на няколко коли съм го виждал това...те са мисля месингови и в някви ситуации почват да свистят много гадно при движене на волата...обаче ако ти идва от под капака няма как да са те...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих в гугъл и първия сайт който излезна след като написах "хидравлични помпи" беше един,в който се казва че фирмата едни коя си поправя такива помпи.Цената беше в диапазон от около 20 до към 40-50 лв.,което ми се вижда доста прилична цена за отремонтиране!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.