Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аман от идиоти...


gogata

Recommended Posts

Колеги, вчера беше интересна нощ :) . Знаете ли с какво се забавляват 10 годишните деца от квартала? Определено не знаете - да хвърлят камъни от балконите по колите в 1 часа след полунощ. Да, няма шега, няма измата :evil: ! "Безценното" отроче на един комшия вчера изпотроши колата на друг един комшия, като не пропусна и Баба Шкода (Румстъра очевидно го пази господ :mrgreen: ). Накратко - почти нова Хонда Акорд се оказа със строшен страничен джам, баба шкода се размина само с драскотина. :?

Всъщност детето("милото" :evil: ) може би не е виновно. Не е виновно,че баща му е турбо селяндур, който носи анцуг "Адибас" и кара S класа,мислейки, че е хванал господа за висящия орган, но за сметка на това им спират тока, защото нямат пари да го платят. Нито е виновно, че майка му през повечето време на денонощието е толкова пияна, че не знае на небето ли е или на земята. :evil:

Съжалявам, че ви занимавам с глупости, ама просто трябваше да споделя...

Приятен ден на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че не ти е пострадала колата много, иначе - жалба в полицията, после в съда срещу майката и бащата. Не бива да им се размине на такива На един приятел едни келешчета 10-12 годишни му бяха хвърлили върху стъклото на буса 10 л вода в найлонов плик. Ефекта беше като от камък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата мисъл която ми мина през главата беше свързана с майките,бабите и всичко що е женско в родата на тези деца . Гога!!! Набийте им шамарите на тея копелетия, да нямате ядове. ;) Хубава занимавка са си намерили тези деца в 1 през ноща. Бахти родителите. :evil: Остава да не са знаели къде са им децата по това време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък първата мисъл ми беше - добре, че нямам огнестрелно оръжие, че ми идваше да го използвам по предназначение :evil: . Иначе, щетите по бабичка :mrgreen: почти изчезнаха след минаване с паста против драскотини.

За жалбата - ами ходихме днес със съседа и подавахме каквото имаше да се подава относно щетите по неговата кола. Не, че полицията или съдът ще направят нещо, но все пак. Иначе, момчетата, дето дойдоха с патрулката вчера,бяха не по-малко същисани от нас, когато бащата на въпросното хлапе се опита да отбие номера с думите "Еми, деца, какво да ги правиш!?!"...интересно ми е, ако утре, онзи малък изрод метне от балкона камък по някоя бабичка и я утрепе, дали пак ще каже същото. :| Междудругото, същия този титан на мисълта беше купил на сина си наскоро бойна прашка (!!!), с която едва не извади окото на едно детенце...абе "готин" човек... Айде, спирам да пиша, че пак почнах да се дразня :evil: . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селяндури БОЛ в тая държава.На мен пък наскоро ми откраднаха емблемата на колата и се чудех какъв мизерник трябва да си за да се занимаваш още с такива миндилски историй!Абе само мизерий!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих му накъдрил колата с най-голямо удоволствие...

 

Ако колата е застрахована, "каско", няма проблеми - ще платят колата на съседа, а мутрите после ще намерят начин да си приберат парите от "таткото". Но за старите ни баби шкоди, няма защита освен Bulgarian Tupan Techno... :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук "милите"дечица сега вече почти мъже се забавляваха по друг начин ...минаваха с една тояга облягат се на колата все едно само ди говорят като никой не гледа млатят страничкните огледала бая коли изфирясаха и не знаеха кой е...аз един сладък след обед си седях на балкона пиех си бира и играех шах със съседа...и за късмет видях как се бяха насочили към моъта колица...седяха оглеждаха се и аха да сторят делото си ме зърнаха на балкона почервянял и готов да скоча...та зибягаха..аз тогава не направих нищо само споделих със съседа кои изродчета го правят....този номер естествено както и в на гогата случая беше подкукоросан от малкия син на човека с Е класата е не е с ама пак е голям...да не казвам какъв...

а след няколко дена пак си цъках шах и видях по-големия брат да слага едра пиратка под колата ми... на втората чак го видях...ама от бая шумните пиратки...налупих си вермахта на бързо че ми беше най-лесен...излязох бързо и в горичката зад съседния блок го сгащих с целата му тумба от 5 другаря и ядоха бой като за световно...от тогава не сме в добро отношения но пък колата ми е седяла седмица отключена с касетофони и разни нещша вътре...

трябва да си кажа,че набитите не са много по малки от мне...да не решите,че бия лапетата ....

така,че с жалби и т.н. на тоя с С класата ще му кацнеш на рошавия...

 

п.с. радостно е,че една от най-култовите коли във форума не е пострадала...говоря за мб1000

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боя Гога е дивашки метод, но в държава като нашата където живеят диваци това си е единственото решение.... ей горките диваци ще се обидят дори и те по разни африкански страни и джунгли сигурно имат морал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз да си обясня,че никога не съм толерирал боя като начин на решаване на известни проблеми...обаче както каза тук друго не помага,,,пък и така поне с тези лайнца с извинение си спечелих уважение и не ми правят номера....макар,че децата на хората с разните А,Б,Ц И др.класи не се потдават на тези неща...те са над другите...отдавна твърдя,че младото поколение с малки изключения няма никакви ценности и не знае кое е правилно и кое не...пример дори с това че хвърлят камъни по колите...и други подобни..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селяндури БОЛ в тая държава.На мен пък наскоро ми откраднаха емблемата на колата и се чудех какъв мизерник трябва да си за да се занимаваш още с такива миндилски историй!Абе само мизерий!

Поздрави!

 

Последно време доста хора се оплакват, че крадат емблеми от колите. Кои ги знае за какво им са :roll: :roll:

 

П.П:Сори за офф топика ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за такива бой докато им омекнат зъбите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За емблемите помня интересен случай. Имах колега, който си сменяше колите през 5-6 месеца. Става въпрос само за коли на старо естествено. Но ми се похвали, че преди да ги продаде, им свалял емблемите за спомен... Кой знае какво разправя на купувачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление има и такива семейства.

Жалко, че нямаме реално работеща социална служба, която да се заеме с възпитанието на детето.

Съжалявам за Шкодилака!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път като почне да хвърля, ти метни един камък по тяхната кола и се "покрий".Да върви после да обяснява на баща си колко му е "крив" мерника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълно е тъпанари на пътя-днес един ми изкара ангелите-карам извън града с 80-не че не мога повече и гледам, че ме настига някакъв бус-ама отсреща идват коли. По едно време се изчисти пътя отпред, пускам десен мигач да заминава а тоя наду класона докато ме изпеварваше-и за какво????? Не мога да проумея?

Пълно е с измет, дето изнервя обстановката на пътя и заслужават само каруци да карат тия селяни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.