Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

бъги от 105л


cool4o

Recommended Posts

Здравейте първо се извинявам ако темата не е на подходящото място. Като начало да се представя че съм нов във форума значи казвам се боби и съм от софия по точно казичене. Та значи преди време с един приятел взехме една шкода 105л и я направихме на бъги, имам доста снимчици но незнам как да ги кача и както и да е с много работа и премеждия стана на пук на всички скептици. използвания са предницата и задницата от шкодата всичко стана направихме ремонт на двигатела - шлайф вал и глава и нови сегменти ... свещи и почти всичко но просто имаме проблем със мотора - прекъсва и неработи както трябва няма мощност. Та имаме нужда от малко съвети как най точно да направим центровката ще бъда много благодарен. Иначе за по натам имаме намерение малко да се поработи по двигателя-или карбуратори и портване или имаме една турбинка, но може би много голяма за този двигател, - от бмв 524тд иначе с генерации всичко няма да има проблеми но с настройките на карбуратора просто нямаме никаква представа - същото важи и за този карбуратор заводския може и проблема да е от него. е това е за сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл, май съм го виждал на снимка това бъги. А снимки може да качиш в галерията, но първо трябва да се регистрираш и там:

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.