Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Важно за Галерията


Mishelle

Recommended Posts

От известно време на сам много хора използват галерията за хостване на какви ли не снимки. При създаването на галерията, основната идея беше всеки да може да качва в нея снимки на личната си кола, с цел по-голяма практичност в сравнение със стандартния гараж, който се предлага като добавка към форума. И във връзка с тази идея, всеки, който иска да разгледа колите на колегите тук, да може да го направи без да се гъзоврътка из менюта и т.н. Да, но сега ако някой влезе, с цел разглеждане на автомобили, бая ще се затрудни, докато ги открие сред всички останали снимки. В Интернет, вкл. и в БГ пространството, има достатъчно free сайтове, които могат да се ползват за хостване на снимки. За това МОЛЯ не ползвайте галерията за хост - създавате неудобство, както за себе си, така и за останалите. От понеделник, 15.10.2007 г, всичко, което не е свързано с колите на членовете ще бъде премахнато. До тогава, ако някой има ценни кадри, да си ги свали и запази другаде.

 

Благодаря за вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не ти създавам излишна работа си изтрих нещата, дето нямат общо с колите ми. Не знам само какво да правя с този албум (проекта на визитките ). Албума с частите на колегата kesov, също ще го изтрия и ще кача снимките на друго място. Поздрави и успешен ден! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще изтрия 2та мегабайта щом до тях си опрял ...

 

Саше, не ти ли омръзна да се правиш на ощипана мома, се пита в задачата? :?

 

Извинете ме за офтопика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Max, някъде горе да съм споменавал за мегабайти или какъвто и да е зает от информация обем :?:

Цитирай ме, ако намериш нещо такова :!:

Защото пишеш без да четеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо да оставиш по-голям срок (поне 2 седмици), щото до понеделник много хора може и да не видят темата ... по-добре е леко да се изчака всеки сам да си поизстрие снимките и накрая да триеш на тия дето се разсейват.

 

Между другото - мисля си, че няма да е лошо, ако има във края на всяко мнение - директен линк към галерията на съответния потребител (ако има такава). Сега има такива линкове като бутони за profil, pm, e-mail, icq ...

Не знам дали е лесно да се направи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ме навежда на мисълта дали не може да се направи отделен раздел в галерията, където всеки да може да качва снимки на части, чертежи и други материали, свързани с информация за шкодите. Аз например качвам такива материали в bgphoto.net, но там често имат проблеми и не винаги работят линковете, а в дейтата ми се струва страшно неудобно боравенето - хич не се ориентирам там и като кача нещо, после ако не си запиша веднага линка просто вече не мога да го намеря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре, мога и 2 седмици да изчакам...Не е проблем.

 

Мите, няма как да стане идеята ти. Причината е ясна - трябва да има място за всички. А ако разпределим галерията на предназначения, то няма да стигне. Към момента, така както е разпределено всичко, т.е. по 20 мб на човек, спокойно малко над 700 души могат да ползват галерията. Знам, че активните са доста по-малко, но нищо не се знае ;) Пък и поне за момента искам да се върне идеята това да е мястото, където само да си показваме гордостите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има нещо важно от галерията - кажете ми или ми го пратете.

Аз ще го запазя и ще кажа, кои са новите линкове.

За момента ако не искате да разчитате на свободните хостинги -аз предлагам такава :)

Опитвам се да поддържам постоянно достъп до ресурсите - разбирасе в границите зависими от мене ...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.