Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова изненада в колата


adrian_m

Recommended Posts

както много от по-старите знаят карам сигурно една от първите октавии 2 в бг още от края на лятото на 2005 когато модела е в бг. това е първата ми чисто нова кола и честно казано не знаех какво да очаквам... колата вече е на 2 години случили са и се много неща и добри и лоши като лошите ги слагам в графа "детски болести". днес ми направи номер за който бях забравил-за втори път вече когато запаля колата и карам часовника на дисплея на фабричната аудиосистема работи добре но този на информационния дисплей (да не бъркате с борд компютър) стои на часа в който е запален мотора.... не че е нещо свръх важно просто ме интересуваше дали и на друг му се е случвало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз карам същата Октвия от края на 2005 г - дизел. И при мен го направи веднъж това с часовника. След второто палене се оправи. Сега не го е правила около 5-6 мес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми напомни за мнението от Тойота Корола форума: "след 300 000 км стъкълцето на километража е леко надраскано" ;) :mrgreen:

Това да е проблема :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм със същия модел от септември 2005г, но не съм поглеждал дали го прави този номер. Със сигурност обаче лятото избързва, а зимата изостава този часовник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е че има колеги които притежават колата оттогава... наистина не бяха тогава много колите докато сега определено са адски много и със сигурност има защо ;) този номер ми го прави за втори път за цябото това време... странно е че както много други неща без никаква причина се появява еднократно и спира, а не е постоянен проблем. иначе разкажете нещо и за вашите автомобили, хубави и лоши моменти, аз мисля че достатъчно съм говорил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.