Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аман от "професионалисти"...


Боби Доктора

Recommended Posts

Да ви се оплача... :cry:

Спях си (сравнително спокойно) снощи и не щеш ли към 4:30 ми звънна телефона... Свикнал съм - нали даваме дежурства по СОТ. Но, макар и в просъница се досетих - "...абе - нали тая седмица не съм дежурен..." Отсреща - разтреперания глас на единия от шофьорите на нашите таксита. (такситата са ми втората занимавка - справка темата "кой с какво се занимава освен......")

- Баце, малко се ударих тука...

(Аз) - Къде, бе?

- Е, те тука на "Гоце Делчев" при "Двата лъва"

- Ти добре ли си?

- Добре съм, ама колата е зле...

- Кой е виновен?

- Е, па - аз...

- КАТ? Протокол? Алкохол?

- Не съм пил, бе, баце... Кат е сега пишат акта?

- Е, как стана?

- Е, те така - карах си и се ударих...

 

 

В СПРЯЛ НА СПИРКАТА АВТОМОБИЛ - ПАК ТАКСИ!!!

КАК ТАКА, ПИТАМ АЗ ЧОВЕК СИ КАРА И СЕ УДРЯ В ПАРКИРАЛ АВТОМОБИЛ???

 

Отговор не получих, а и няма смисъл... Добре, че няма пострадали.

Е, така е - ако на човек му трябва спокойствие - не се захваща със сто работи, еле пък с тая. Ама аз не се и оплаквам. Мъчно ми е само за Атосчето (чисто новичко беше) и за другите две момчета, дето ще седят десетина дни без работа...

 

Айде, наревах се, пък на вас - Sorry за бръщолевенето и - лека...

 

(няма да казвам ...и доходна - не защото не ви го пожелавам, а да не звучи хептен по бакшишки)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва дългогодишен бакшиш зад волана е по зле и от блондинка шофьор ... непрекъснато правят глупости от позицията на многото километри и все не са виновни - нито за отнетото предимство , нито бавенрто по светофарите ... бе не ми се говори , че са ми толко черни , та чак жълти :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са жълти :mrgreen: чак лилавеят от черното в досиетата им 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.