Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дали ще зарежда?


huko

Recommended Posts

еми ако акума ти е нов и нямаш утечки - не би трябвало да имаш проблеми

 

а за орлите - първия ми прочит беше (това в училище) Ахил не яде мишки, та така :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сложиш такъв вид музика няма да имаш проблеми (от нея) с алтернатора. За това слагай смело. Повечето CD-та на пазара, от тези, които ти би избрал, са с 20 и по-малко вата реална мощност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи първо искам да те питам дали не ти е с днамо а не с алтернатор (понеже аз само на динамо сам пробвал и за дуго не смея да говоя) за сд 4х50в нямаш никакв проблем зашото консомацията му е много по малка от колкото зарежда алтернатора слагаи смело ама ти казваш че с нов акомолатор ти даржи 2 дена значи не го зарежда както трябва хвани и го замери(алтернаота) аз лично в 105Л сам направил много силлна музика с усилвател 4х100 след малко ште ги кача в галерията и дори без кондензатор не ми премигва ништо а акумулатора ми е искра 44А

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи първо искам да те питам дали не ти е с днамо а не с алтернатор (понеже аз само на динамо сам пробвал и за дуго не смея да говоя)

 

 

Колега, всички модели на Шкода след 1000 МВ и може би 100S, са серийно с алтернатор :mrgreen:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
..............

 

а Защо Като Сега заваля Сняг Зарежда по-зле?

 

 

Защото си втълпяваш. :evil: Вземи захвърли на някъде този лъжлив китайски волтметър и ще си решиш проблема. ;) smile129

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

значи аз да рабирам че като дойде време да слагам музиката която ми прашясва в нас от нз си колко време е се съставлява в 2 предни среди задната 4аст е 2х 9" пайнера тс-е2080 всичко това ще минава през усивател 4х70 реални и ще бъде захранван от плеър от висок клас на алпин разбира се и кондензатор ша има та ще ттрябва да сменям алтернатора ли което хич нема кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи аз да рабирам че като дойде време да слагам музиката която ми прашясва в нас от нз си колко време е се съставлява в 2 предни среди задната 4аст е 2х 9" пайнера тс-е2080 всичко това ще минава през усивател 4х70 реални и ще бъде захранван от плеър от висок клас на алпин разбира се и кондензатор ша има та ще ттрябва да сменям алтернатора ли което хич нема кефи.

- Ами от сега ти казвам, че алтернатор който лесно да се пригоди за Шкодата и да ти върши работа за това няма да намериш лесно. Аз съм с алтернатор от Фаворит 55А, който се монтира с фабрични преходни втулки от последните 120ки /от мен се снабди и VooDoo с такъв/, но върши работа колкото за фабричните консуматори при експлоатация на градско през зимата!

 

Ианче има много хубави алтернатори дори на коли от началото на 90те години, чиито способности зо отдаване на ток не почват от 0А при ниски обороти, а директно могат да отдават от 30 че някой и много повече А още на празен ход, което върши много добра работа, но за шкода подобен фабрично няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи аз сега сам с 55А оригинален на 120л. за това питам и предполагам че ще ми трябва нещо по мощно за предстояшия монтаж на музиката можеби на ранна пролет или края на зимата. щото тоя ма самнява да издеяннва да смогва зарежда като му шибна и музиката. имам чувството че и със стандартните консуматори като са пуснати всички (парно,чистачки,фарове,реотани-джам.)понякога вижда зор. пак на празен ход не ми са мисли. щото всичко действа забевено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.