Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

шенкел


plamen

Recommended Posts

може ли да ми каже някой цена за шенкел на октавия 1,9 ТДИ 2002г. може и втора употреба

 

втора употреба шарнир smile181

 

абе не се еб@вайте с ходова част и спирачки, от това зависи не само вашия живот!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втора употреба се намират за 150 лв. Аз имах крива предна лява гума. Наскоро търсих но по-крив беше амортисьора и не смених шенкела макар че гумата е още с около 1 градус по-крива. Не знам дали 1 градус е проблем. За сега не ми се занимава с още ремонти.

Ако не може да намериш ми се обади и ще ти дам 1-2 телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кое по точно викате шенкел
На онази част в която се набива главината с лагера.Или казано по друг начин за шенкела са захванати амортесъора,носача(посредством шарнирния болт)кормилната щанга и полуоската,за друго в момента не се сещам :roll: .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.