Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Карти за намаление на дизелово гориво


gogata

Recommended Posts

Не знам дали мястото на темата е тук, но - регистрираните потребители на www.dieselbg.com имат право на поименни карти за намаление на дизелово гориво в бензиностанциите на ЛукОйл. Намалението е в размер на 3 ст/л., при повишаване на общото потребление намалението става 5 ст/л. Видях вече няколко познати физиономии в този форум (pow и zloQQ), та реших да ви поканя и вас да се присъедините. Поздрави!

 

За повече инфо вижте тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga,

 

10x за инфото, но аз съм с такава карта от много време. В LukOil имам отстъпка 5ст/литър за бензин и дизел и 3ст/литър за газ. Но това не оправя положението - пак дизела е с цена по-висока от бензина, което не е нормално.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.