Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ремък на алтернатора на фаворит


todor_velikov

Recommended Posts

на колко км пробег се сменя ,знаете ли?

че моя взе да издава странен шум ,акто на лагер,но не мисля че е от това.с моя съм минал 30 000 км само при мен при стария собственик незнам.

и още един въпрос-като се монтира надписа накъде трябва да гледа към мотора или към калника?

благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конусния се сменя когато се напука , а Фаворит с многоканел не съм чул да има , ма и той тогаз се сменя ... сега кога ще се нацепи зависи от марката , а за монтажа сефте чувам че трябва да му се гледа надписа :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам със сигурност за ангренажния ремък на всички коли се слага с надписа към мотора и затова питам за този има ли значение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конусния се сменя когато се напука , а Фаворит с многоканел не съм чул да има ,

нали говорим за ремъка за алтернатора и водната помпа?!(то и друг ремък няма де)

та моя е конусен от вътрешната страна с многоканали или зъби както искаш го наречи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам със сигурност за ангренажния ремък на всички коли се слага с надписа към мотора и затова питам за този има ли значение
- Абе кой ви ги разправя тия филми? Я ми кажи като примерно си свалил главата за смяна на гарнитура или на гумички на клапаните и после /за OHC мотор/ как ще спазиш това интересно правило когато отдавна вече няма надпис на ремъка?

 

та моя е конусен от вътрешната страна с многоканали или зъби както искаш го наречи?
- конусния канали няма - има зъби само и то не всеки.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конусния се сменя когато се напука , а Фаворит с многоканел не съм чул да има ,

нали говорим за ремъка за алтернатора и водната помпа?!(то и друг ремък няма де)

та моя е конусен от вътрешната страна с многоканали или зъби както искаш го наречи?

 

 

май бъркаш зъби и канали едното е напречно а другото надлъжно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май бъркаш зъби и канали едното е напречно а другото надлъжно

еми значи моя е със зъби :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.