Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подлакътник за Румстър


Boomster

Recommended Posts

Намислил съм да си сложа подлакътник. В събота обиколих няколко магазина за автоаксесоари, обаче не можах да намеря такъв който да може да се вдига, всички имат само 1 положение - хоризонтално. Не ми се дават 300 лв за оригинален.

Ще съм ви благодарен за всякакви идеи и предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес се разходих точно като теб по алтернативни магазини за подобни принадлежности само че за окавията гледах. За 35 лв се намират който се фиксират и не се мърдат повече. имат поставка за чаша отпред и за 2 чаши отзад. Въртре може да сложиш някакви неща защото се отваря обаче с хубавите неща до тука.

 

Изкуствена кожа отгоре която спред мен ще се протърка, китайците не са вложили много усилия и си личи че е доста некадърно сглобено. Закрива запалката и не може да си заредиш телефона или там каквото искаш да правиш с дупката дето има 12 волта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намислил съм да си сложа подлакътник. В събота обиколих няколко магазина за автоаксесоари, обаче не можах да намеря такъв който да може да се вдига, всички имат само 1 положение - хоризонтално. Не ми се дават 300 лв за оригинален.

Ще съм ви благодарен за всякакви идеи и предложения.

Щом не ти се дава за ново,защо не обиколиш по моргите там може да намериш оригинален и в сравнително добро състояние :roll: .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не ти се дава за ново,защо не обиколиш по моргите там може да намериш оригинален и в сравнително добро състояние :roll: .

 

Искам нов подлакътник, но не и на цената от 352.49 + 16.56(монтаж) = 369.05 лв

Монтажа не е проблем, но 350 лв. за един подлакътник си е меко казано много. Имам 2 списъка с цените на аксесоарите за Бумстъра. Единият е когато си го поръчвах, а другият е след като вече го купих. Преди подлакътника щеше да ми легне 202 лв., а сега е 352 :!: Разлика в цената е почти двойна!!!

Продължавам да търся, и ако не си намеря подлакътник който да може да се вдига, ще се примиря, ще си взема такъв който е само в хоризонтално положение, и ще си го монтирам сам, както направих в предишната си кола. Не ми е приятно че няма да е оригинален, но това е положението :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнението,че цената е доста висока и за това мисля да обиколя някоя морга.Все пак на мен ми е счупена само едната пантичка на капачето на подлакътника.А и моят Пасат е 9годишен :D:D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та за моргите да ви светна:)

Ходихме с един приятел по автоморгите които се намират след горубляне

да си търси разни неща пък и да видим какво има.

Така и така бяхме там почнах да питам за Октавия 1 подлакатник.

Повечето нямат..има само една морга която има части само за

VW, Seat,Audi и Skoda...там има подлакатници но понеже са КЪТ

човека ми обяви цена от 100лв като по хубавите са около 150.

Ако някой иска ще му дам телефон да звънне и ако вземе да каже

после как е :)

ПОЗДРАВИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.