Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

R14 7.5 j - то си стана проект


Recommended Posts

Остържи боята до метал и после нанеси слой безцветен лак и ще стане трепач 8) (само дето не знам до колко ще е трайно това покритие :roll: ). А колата става уникална. В близко бъдеще ли е ще е трансплантацията на японското сърце :P ?

само от кат дали ще са доволни от глетката :lol:

мотора след месец сигорно че трабва да се маже с антикори пък педи тях трябва леко да се разглоби :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    21

  • malkiq

    10

  • Skoda_Estelle

    5

  • Хашек

    4

Най-много писали в темата

Когато бяхме в чешко ми направи впечатление боята на едни октавии:

например, черен мат- портокал(като кората му)

Нещо като гаражно изпълнение(Миро знае :P)

Много стоеше... underground :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остържи боята до метал и после нанеси слой безцветен лак и ще стане трепач 8) (само дето не знам до колко ще е трайно това покритие :roll: ). А колата става уникална. В близко бъдеще ли е ще е трансплантацията на японското сърце :P ?

само от кат дали ще са доволни от глетката :lol:

мотора след месец сигорно че трабва да се маже с антикори пък педи тях трябва леко да се разглоби :)

 

 

То и с тоя преден капак и маска в различни цветове би трябвало да имаш проблеми с КАТ.

Не ти го пожелавам разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

005848572-big.jpg

 

следва антикор следкато исъхне утре

после радятора отпред и новия мотор и други простотии :lol::lol::lol:

005848573-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: Даже и без калници изглежда супер злобно. Направо не ми се мисли що рацери ще депресираш с тая колица, като боцнеш новото моторче :D !

 

П.П. Предполагам някакви раздути калници ще сложиш, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес си сложих 4 мишилини и с човека Otgorata се бехме охилили като маимуни половин час ги гледахме как стоят на 100с-ката му

:D:D:D:D наяма снимки :lol::lol::lol:

 

Мнооооого ужасни джанти!!!

И човека otgorata ти се сърди и не ти говори вече!!!Защо след меренето си ги прибра тия джанти!? :D;):D

 

Евала,човече,страшно се нарежда проекта smile119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооооого ужасни джанти!!!

И човека otgorata ти се сърди и не ти говори вече!!!Защо след меренето си ги прибра тия джанти!? :D;):D

 

Евала,човече,страшно се нарежда проекта smile119

 

И ги прибра и не ти даде да ги сложиш на твоята да ги пробваш, какъв човек, не съм подстрекател но бих го убил. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надпреварата започва днес направих 15 ките си ама са манички 7j за предни ги мисла

005855767-big.jpg

 

005855766-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с някоя 9j отзад няма да тръгне 120 ката ама поне щемина на принципа карам бавно ниската си кола не щото я паза или не може по бързо а да имам поече време за газареене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надпреварата започва днес направих 15 ките си ама са манички 7j за предни ги мисла

малак паднала ти е основата бре какви ги вършиш :lol::lol::lol::lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хоум меит ама са по прави от твоите на астрата щот има едно животно баланс се казва и се върти по 100 пъти щот както знаем заварката дърпа

 

А колкото повече се smile123 толко по добре за нас smile103

 

вече е и пробвана колата даржи се добре 195 55 15 за задни е добре гумата седи упъната а не на жаба което ме кефи адски мн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

005878285-big.jpg

 

 

едни 10j джантета да видите как стои 255 гума на метална джанта :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако става дума за лети имам сички модели които някога съм желал сега вече имам и 13 и 15 ки разширяани за да не е само на анастаско 100с ката шукар

 

е тва е цаката да ти опира кръстачката в асФалта

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117728&photo=70

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е яка. Трее да се дърпаме некаде, ти като я напраиш, аз като си върна талончето иииииии smile005 smile005 smile005

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тая не сме и правили тестове ама тя с нормалните гуми нема вартене на волана та с тея не знам чакаи да опраиме механиката драпките са ти ясни как стават вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.