Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

R14 7.5 j - то си стана проект


Recommended Posts

  • Отговори 70
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    21

  • malkiq

    10

  • Skoda_Estelle

    5

  • FleXos

    4

Най-много писали в темата

Станала е лудница колата, някои ден трябва да ме повозиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станала е лудница колата, някои ден трябва да ме повозиш.

като и сложа японското сърце тогава че сега е ужас има няма 30 коня

некачва масло цапа свеще абе пътник инак е стабилка 90гадуса завои с 80километра (повече неможе :lol::lol::lol: ) немърда само трябва по яка щанга отпрет че се дига на 3 гуми :lol:

005825902-big.jpg

005825908-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзад ако седнат два парцала дали ще опира в калника.

няма да има седалки в ная скоро време :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали бях ДиДжей-че в този смисъл

Ста,Ста,АНАСТАСЕ луд си батко ти за 3ма!

 

Евала човек за труда и усърдието-колата става уникална! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

одеве махнах предните и заднете калници (ще има жокер ама изненада ) и хубавичко се разкарах впечетленията ми на паваш са много добри вози много прилично обаче росна малко дъждец ииииибати неспира :evil: спирам на един Петрол да си проверя налягането в гумите за 2 минути пет шес чички зеха да ме ръчкат кво ще я правя кви са тея джанти ква марка е колата абе

ужас :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

одеве махнах предните и заднете калници (ще има жокер ама изненада ) и хубавичко се разкарах впечетленията ми на паваш са много добри вози много прилично обаче росна малко дъждец ииииибати неспира :evil: спирам на един Петрол да си проверя налягането в гумите за 2 минути пет шес чички зеха да ме ръчкат кво ще я правя кви са тея джанти ква марка е колата абе

ужас :lol::lol::lol:

Требе да им се бърка у мозъка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

одеве махнах предните и заднете калници (ще има жокер ама изненада ) и хубавичко се разкарах впечетленията ми на паваш са много добри вози много прилично обаче росна малко дъждец ииииибати неспира :evil: спирам на един Петрол да си проверя налягането в гумите за 2 минути пет шес чички зеха да ме ръчкат кво ще я правя кви са тея джанти ква марка е колата абе

ужас :lol::lol::lol:

Требе да им се бърка у мозъка :mrgreen:

кеф е някав чичка да слезне от лъскавата си кола и да доиди да

се кефи на таз раждива шкода :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

одеве махнах предните и заднете калници (ще има жокер ама изненада ) и хубавичко се разкарах впечетленията ми на паваш са много добри вози много прилично обаче росна малко дъждец ииииибати неспира :evil: спирам на един Петрол да си проверя налягането в гумите за 2 минути пет шес чички зеха да ме ръчкат кво ще я правя кви са тея джанти ква марка е колата абе

ужас :lol::lol::lol:

Требе да им се бърка у мозъка :mrgreen:

кеф е някав чичка да слезне от лъскавата си кола и да доиди да

се кефи на таз раждива шкода :D

БРАВО ЗА ДЖАНТИТЕ МН.ЯКО.Айде сега работи и по визията че не отива на джантата-направи Шкодака манекен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СКАНДАЛ!!!!

Насе, едно голямо БРАВО!!!

 

П.П На 100С-а не му ли отиват големи джанти??? (риторичен въпрос)

smile018 smile050

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже ако се ядосаш още малко..остави и капака да раждяса(то става бързо за месец някъде ако не и по-бързо ;) ) и ще е доста модерно :roll: :D Rat-Rod Style :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анастасе,аз имам добра памет батка и надявам се не се лъжа,но нали си беше направил капак с отвор посредата.

Този капак не е ли моментен вариянт? :mrgreen:

Аз ако не се лъжа-като сложиш "карбоновия" капак,колата ще избухне!

 

:mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми се иде да излезна от работа и да ходя да къртя моя стотак :mrgreen: ! Но има още малко време до 5:30! :lol::lol::lol:

Много яка колица, Насе!!! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

офффффффф

 

некои каде не сме на работа режеме маски :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анастасе,аз имам добра памет батка и надявам се не се лъжа,но нали си беше направил капак с отвор посредата.

Този капак не е ли моментен вариянт? :mrgreen:

Аз ако не се лъжа-като сложиш "карбоновия" капак,колата ще избухне!

 

:mrgreen:

бре много си нетарпелив :lol: трябва ЛР пакети да правя МВ-то да го стягам :lol::lol:

на стотака ще има екстри и онзи капак ще е на него и много други работи но боя категорично не :!: даже ще стържа е така ме кефи раждив изрууд с ей това отзат

и светещт натпис на задното стакло "ПРЕЧИШ" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми се иде да излезна от работа и да ходя да къртя моя стотак :mrgreen: ! Но има още малко време до 5:30! :lol::lol::lol:

Много яка колица, Насе!!! 8)

мерси мерси :D

преспи една нощ па тогава режи че аз като изпадна в еуфория виж кви ги върша ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не бих я боядисвал ако бях на твое място, колкото по смачкана и очукана изглежда толкова по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остържи боята до метал и после нанеси слой безцветен лак и ще стане трепач 8) (само дето не знам до колко ще е трайно това покритие :roll: ). А колата става уникална. В близко бъдеще ли е ще е трансплантацията на японското сърце :P ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.