Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

R14 7.5 j - то си стана проект


Recommended Posts

  • Отговори 70
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    21

  • malkiq

    10

  • Skoda_Estelle

    5

  • Хашек

    4

Най-много писали в темата

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Нямам идея на коя кола ще ги слагам, но искам да си имам 4 такива. Без майтап... Нали знаеш, че съм манияк на тема "Джанти"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за бели джанти, с тас хром.

за моето МВ мисля и една друга схема - бяло, там където е гумата и в цвета на колата - тавата с отворите за шпилките (под и около таса) и пак с хром тас.

черен тас няма да е хубав, много е голям... :roll:

друга схема е ринга сребърен и тавата черен мат... :roll:

 

джантите са уау!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

интересно как ли ще стоят на колата? иначе мноо готини са станали, като фабрична изработка, браво! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за бели джанти, с тас хром.

за моето МВ мисля и една друга схема - бяло, там където е гумата и в цвета на колата - тавата с отворите за шпилките (под и около таса) и пак с хром тас.

черен тас няма да е хубав, много е голям... :roll:

друга схема е ринга сребърен и тавата черен мат... :roll:

 

джантите са уау!!!

 

Според мен тази идея е най-добрата и най-много ми допада, но за това ти си собственикът, за да си земеш ти решението ;)

 

П.С. Но и по твоя начин са се получили добре :mrgreen:

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

xора днес ми се еба мамта след 1 месец търсене много нерви и пари си намерикx гуми 195 45 R14 и знаете ли кво сервиза дето ги слагакса им ебаxа мамата на едната има цепка окола 5 cm. и за мои оше по голям кеф ония ми вика върни ги тея гуми са дефектни гърмът тука ша ни изтрепат къв дефект бре малоумник знаеш ли колко пари са ааааааа на другата скъсан борда незнам как вътре има стоманено вже 6мм. еби му мамата на другата боята я няма на парче колкото палеца ми аааааааааааааааа бесен съм и накрая нищо еби му мамата кoи ме прокле негодника ебати и сервиза и копелетата ](*,) ](*,) ](*,) :smt019 :smt019 smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш им лоста за гуми и ги мяташ.Ако трябва помощ-аз идвам да помогна!Мамка им нещастна! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова му се виси на главата и биеш по главвата докато е време. Аз само на някои операции не съм присъствал по моята кола и те винаги са завършвали с осиране на даденият маистор. затова контрол му е маиката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....извинявай за тъпия въпрос ,ама с кви гуми ще търкаляш тези валяци - имам предвид камерни или безкамерни.....

....защото ,стандартно тези джанти са с вътрешни гуми...... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема гмии ии нема гумиии а колата миии направо спирааа дръннн нъдддън доставката защо се бави данеби да ме забравиии нема гъмии ии нема гумии наката защо я цепна аааа а може би си е дефектнаааа аа нема гуми a колата ми направо оонаправо колкаaабира smile135

кви вътрешни бе човек тва да не е каручkа :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

днес си сложих 4 мишилини и с човека Otgorata се бехме охилили като маимуни половин час ги гледахме как стоят на 100с-ката му

:D:D:D:D наяма снимки :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес си сложих 4 мишилини и с човека Otgorata се бехме охилили като маимуни половин час ги гледахме как стоят на 100с-ката му

:D:D:D:D наяма снимки :lol::lol::lol:

 

защо като,зашо като smile081 ний сме си :D всички на гледат като извън земни и питата как може да праиш тая кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро начинание,поздравления.Аз съм виждал джанта 13'' правена на 8,5 J. Много брутална изработка.Тия 14'' ще стоя чудесно на която и да е Шкода.

smile098

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.