Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

mobile.bg - разчистване ?


kukumitcin

Recommended Posts

Колеги я споделете като влезнете в мобиле.бг и търсите Шкода(и не само Шкода) колко коли ви излизат?

Щот при мен само три ми показва и за други марки също само по няколко автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 обяви излизат - една за 105L, една за 120L и една за Фабия. Като задам търсене по модел (примерно Октавия) нищо не излиза :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно. Няма обяви. Може нещо да се е бъгнало. При автобусите обявите стоят обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно наистина :roll: Сутринта търсих Октавиа и нищо - зададох Фабиа и ми излезе само една обява :? Но честно казано изобщо не обърнах внимание на това :oops: реших че проблема е в моя телевизор (тук в офиса компа е меко казано щайга :lol: и може да се очаква всичко от него), но явно не е така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сутринта и аз го забелязах ... от всички модели имаше една 105 -а и една 120 -ка

 

И при мен се получава същата работа. От какво ли е :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой път дава проблем, обявите за октавии са поне 15

намен като ми даде че няма давам рефреш и пак търся и така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що пробвах изкара ми 88 обяви за Шкода Октавия, без да посочвам някакви критерии

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що ми изкара 404 обяви при критерии за търсене Шкода, без уточнен модел.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.