Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

още един пловдивски фен :)


Krankenstein

Recommended Posts

:? Леле тоя огромен надпис Шкода поразително ми напомнят за един голф, дето със спрей му беше написано GOLF III по цялото продължение от фар до стоп от двете страни :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

апа ако турне едно филтар от 3 лева и едни никелуирани огледала с намигачи щте е поне 180 190 зависи колко лащат огледалата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак идвал си в Пловдив и не си се обадил. Снимката е в старият град то там живее човека на около 25 е. Съжелява че няма гараж и повечко пари за да си е направи както иска. Не е лош образ е влиза в нашият форум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази шкода и аз съм я виждал в стария град.

Не е лоша.

 

ПС. Дончо снощи вечерях в Ривиера (кръчмата срещу каменица).

Много е добра ейййй!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак идвал си в Пловдив и не си се обадил. Снимката е в старият град то там живее човека на около 25 е. Съжелява че няма гараж и повечко пари за да си е направи както иска. Не е лош образ е влиза в нашият форум

 

Дончо, бях само за половин ден - програмата ми беше натоварена и нямах време за срещи, дори на панаира не ми остана ред да вляза...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре и ти ли бе бруте. Що не дрънна да пием по една бира. Кръчмата е съвсем близо до гаража ми където правя моята мръсница, щях да те почерпя една чешка бира още малко ми е останало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре и ти ли бе бруте. Що не дрънна да пием по една бира. Кръчмата е съвсем близо до гаража ми където правя моята мръсница, щях да те почерпя една чешка бира още малко ми е останало

 

Penaowner колегите идват в Пловдив и не се обаждат и после се хвалят за да ни е яд :D

 

П.П: Колеги не се обиждайте .. това е в кръга на шегата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.