Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пускат нов участък от магстрала Тракия днес


Pesho

Recommended Posts

Освен това пак според представителя на МВР-то, до 1 - 2 месеца всичко щяло да е ОК щото хората щяли да свикнат с обстановката :?:

 

Е ТОВА ПОСЛЕДНОТО НЕМОЖАХ ДА ГО РАЗБЕРА :?: :!: :?:

 

Ще свикнат в смисъл , че няма да им прави впечетление многото катастрофи :mrgreen: .Щом от МВР-то се надяват да оправят нещата със "страх" значи работата не е добре-нищо не се променя по пътищата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично мнение е че няма нужда да се слага полицай на някакъв проблемен участък...

 

Единствено и само присъствието на полицаи на пътя може да респектира българският шофьор ... и то не всички :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че не са сложени знаците - очевадно е! Ма все си мисля, че тея Х обърнати автомобила са си виновни сами... Що не се обърнаха 300-500? С колко ли требе да се мине покрай знаците, за да не реагираш светкавично и да "набиеш кучките"??? А тая с детето от репортажа ако е жена ми, такъв бой ще и друсна, че свят ще и се извие! Деееб@ и тъпата крава - писнало ми е от такива флегми на пътя дет' се некой друг им е виновен smile060

 

:mrgreen: Ахххх мръсник :mrgreen: -защо бе мацката е яка-че и от Добрич се оказа.

Язък за Пинджела!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магистралният участък е перфектен. Удоволствие да се кара. Има една табела краи на магистралата 1500 метра. Повиших вниманието. Краи 500 метра ограничения. Завои и кръгово кръстовище. Спазих си ограниченията даже с 20 тина километра повече и нямах никви проблеми с спирането. Тъи че които блее ще се обръща. Наи неприятното е ако човек ходи до Ст. Загора както мен. Магистралата подминава града, после 8 километра към града и после още 10 за да стигна целта си. Срамота е да няма една отбивка по рано за този все пак не малък град. На връщане минах по старият път и се включих на магистралата докъдето беше преди включването. На връщане се прибрах с 10 минути по бързо. Ако пътувах за Бъргас щеше да ми спести време. Но с ходовете за Стара Загора нещата куцат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.