Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Списък с телефони


Odin

Recommended Posts

  • Отговори 146
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    6

  • Odin

    2

  • rsk

    2

  • joeless

    2

Най-много писали в темата

Ако някой я закъса в централна България или по-точно у наше село-Габрово-да вика- 0887989238

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък понеже се разведох скоро smile179 вече мога да се пиша (барабар Петко с мъжете)

 

Мишо - 088 / 5263-093; 088 / 769-7480

вечер за София, Люлин 6 или Манастирски ливади/Бъкстон (винаги съм на едно от двете места след работа).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lent-Ясен от Стара Загора-с удоволствие ще помогна с каквото мога,0887438220.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

И аз да напиша моят номер ... Ивайло се казвам /Иво/ - Варна , кв.Аспарухово - 0886/511-348 ! Много много не разбирам , но да помогна съм насреща :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

Поради това, че в момента имаме две теми по почти един и същ въпрос реших да ги пообединя. Става въпрос за "Списък с телефони" и "Кой с какво се занимава, освен да "рови" по колата". Съответно събрах информацията от двете теми в един Excel документ и мисля да отворя нова тема където да се поддържа актуалния списък. Сегашните теми няма да се трият, но те сами ще си "потънат".

 

НО! Преди да го направя искам да дам възможност на тези които НЕ ИСКАТ информацията за тях да се побликува (име, работа/занимание, местоживеене, телефон - всички или част от информацията) моля да пишат тук или на лични.

 

Искам да подчертая, че цялата събрана информация е САМО от двете споменати теми.

 

Поздрави,

PRR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0887-55-42-59, Борис, София

ще се радвам ако има с какво да помогна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

Поради това, че в момента имаме две теми по почти един и същ въпрос реших да ги пообединя. Става въпрос за "Списък с телефони" и "Кой с какво се занимава, освен да "рови" по колата". Съответно събрах информацията от двете теми в един Excel документ и мисля да отворя нова тема където да се поддържа актуалния списък. Сегашните теми няма да се трият, но те сами ще си "потънат".

 

НО! Преди да го направя искам да дам възможност на тези които НЕ ИСКАТ информацията за тях да се побликува (име, работа/занимание, местоживеене, телефон - всички или част от информацията) моля да пишат тук или на лични.

 

Искам да подчертая, че цялата събрана информация е САМО от двете споменати теми.

 

Поздрави,

PRR

 

 

Това за мен е добра идея =D> ,но да се пише само това ,без реплики,дуплики и т.н..За мен ,а може и за други ,ще е удобно при принтиране да се печати само актуалната информация,без излишни други материали.Може ли от тук да се направи указател за име,град и телефон както е в други указатели?Питам ,защото не съм запознат с много от нещата ,които могат компютрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по всяко време на денонощието с каквото мога да бъда полезен;0886434331 ---Жоро (поморийския)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде и аз 0884 779 866 Илко от Варна и Велико Търново , като сам в търново не мога да бъде мн полезен, щото сам без кола, беден студент съм, но във варна по може =))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли мога да съм от полза на някого, но все пак...

 

0882 021 882 - Петър

 

София - Люлин (извън работно време;) ) / Руски паметник

От време на време си пътувам и към Свищов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.