Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Списък с телефони


Odin

Recommended Posts

Предлагам да си направим списък с телефони на колеги готови да помогнат на закъсал съфорумник в техния район.

Добре е да може да се свали и през WAP.

Така че пишете си телефоните и градовете (селата) и после ще ги попълним в един txt за разпечатване или за сваляне през WAP.

 

Жоро - София - 0887 92 66 22

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    6

  • Odin

    2

  • rsk

    2

  • joeless

    2

Най-много писали в темата

gogata, Георги - 0898 930 885, в центъра се подвизавам, не знам как точно ми се води квартала :mrgreen:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga,

 

Водиш се Орлов Мост :)

 

Аз съм Стрелбище и от време на време Орлов Мост.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз съм център пл. Славейков.

Иначе съм готов да се отзова във всички квартали на София а и извън нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коце 0887333143 орландовци (отзовавам се но сам пеша нямам още книшка за ремонти и тн сам аз)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има нужда от нещо, и се намира около или в град Оряхово ,да ме търси на посочените телефони :

0884077608 : 0886024951- Бисер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен - pow : Ицо, гр.София, кв.Лозенец, тел. 0898 650090

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, София - "Младост-2", 0886 260 820 ;)

 

Идеята е добра, имаше я още преди години, крайно време беше да се реализира :)

Това за wap-а ми се вижда излишно. Всеки може да си направи списък с членовете от тук, било в тефтер, в телефон или в др. Пък и wap-а, във вида, в който е днес, скоро ще бъде морално остарял ;) По-скоро ще се направи един *.txt файл, достъпен за свободно сваляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрен-0888 910 619-от Добрич съм!

Ако идвате към североизточна България-ЗВЪНКАЙТЕ,не му мислете! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дончо Пловдив и околноста съм на линия да помагам макар и да не пожелавам на никои да му се случва подобно нещо. Телефончето ми е 0886515551

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.