Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цени на Октавия 1999 и 2000г.


noich

Recommended Posts

Колеги , имам огормно желание да си купя Октавия 1999 или 2000г. Има ли някаква разлика в тахническо отношение между двата модела?И някой може ли да ми каже как вървят цените на Октавиите произведени в тези години.Влязох в Мобиле.бг а там са некви луди цени. До преди месец не беше така .Можеше да секупи сносна Октавия(1,9ТДИ специално ме интересува) за около 9000лв. Сега искат 10 000 и нагоре (виждал съм цени до 13 000лв. :( :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e инфлация, инфлация ама нещо не е наред с тези цени...само за 1 - 2 месеца да скочат цените толкова не ми се вярва.Вярно е и другото ,че във Варна цените на колите и без това са надути до краен предел..Смятам да изчакам или да търся кола от друг район - Кюстендил,Видин, София..а защо не и от Русе..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Русе недей търси най-добре. Тук почти не се предлагат такива "алтернативни" автомобили :evil:

А това че си видял и по 13000 лева Октавии знаеш, че цената много зависи от екстрите нали? Аз не съм забелязал оскъпяване на колите ами точно обратното. Търпение му е майката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно в момента такива са офертите, те и продавачите гледат един от друг какво да напишат - ако един даде по-висока миза и другите айде веднага качват да не се минат... но като не се явят купувачи ще ги коригират сигурно доста надолу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз моята OCTAVIA 1.9 TDI-110 к.с на 238000 км.я продадох месец февруари за 13.500 лв.Но музиката и беше за 1200.лв с суббуфер,и сд-ченджер.а отделно и антирадар,абе като дойде куповача,слезнах от колата аз му дадох ключовете той парите. И до сега подържаме връзка. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодариа на Favorit и Krankenstein за отговорите.

Пичове вдъхвате ми надежда. Favorit братко принципно си прав за цените, но колите които аз гледах не бяха с кой знае какви екстри!

Както и да е.! Ще почакам! Не бързам за никъде! :D 8)

Забелязал съм ,че колите(говорим за Октавии) които се предлагат са предимно Италиански по-малко Австрийски и Немски. За Немските няма какво да говорим - Германците са стриктни по отношение на поддръжката на колите си. Интересува ме Италианските коли имам ли значение от кои регион са купени в Италия.Чух разни мнения ,4е в Рим ги карали като за последно ..и т.н. и сравнени с Австрийските по-добри ли са? Предварително се извинявам за наивните въпроси и благодаря за бъдещите получени отговори! :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм запознат няма значение от кой регион на Италия са колите: италианците карат без много , много да поддържат.Лошото е , че един мой роднина , занимаващ се да внася коли от Италия ми каза , че с автовози изкарват коли втора употреба от Италия за Австрия и Германия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Ако това е истина, а той няма за какво да ме лъже голяма далавера става с коли " карани " в немско :mrgreen: .Излиза , че няма гаранция от къде ще си вземеш кола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Октавията определено е хубаво да е 2000 та защото е с по ново табло (Старото стига почти до пътника отдясно..:) и по предната броня може да се познае и се предполага че са изчистени бъговете от стартирането на модела. А за цените предполагам са си такива просто докато ги гледаш на картинка викаш еи за 9000 каква хубавица а на живо е на 300 хиляди и като че са я карали в свиневъдна ферма от едната кочина до другата и се оказва че трябва да дадеш 12-13 хиляди за да е читава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.