Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мн.странни работи с тока?


todor_velikov

Recommended Posts

еми може след като си мерил да е спрял да зарежда и ето ти проблем :( виж си релето и диодния изправител да не се е пробил някой диод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В генератора. Бутни го утре сутринта и виж дали е топъл. Ако да - 100 % избил диод. Може и да не е толкова явно, но все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казваш свети ти лампата ...ама постоянно ли независимо от оборотите ???

 

виж дали имаш ремък :mrgreen:

ако можеш направи някакви смени с резервни алтернатор или реле да видиш от къде е проблема.

 

Диодния блок е в алтернатора според мен няма как да установиш дали някой диод е пробил без да го разглобиш

 

пп. диода ти не е 1 а 9 и ти препоръчвам там да не пипаш защото знам че за първи път ще видиш диод като си разглобиш алтернатора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В генератора. Бутни го утре сутринта и виж дали е топъл. Ако да - 100 % избил диод. Може и да не е толкова явно, но все пак.

 

какъв генератор?...Алтернатора ли?

 

ама то не е при мен колата...

 

а някой може ли да ми каже какъв и къде е този диод?

 

Нали алтернатора е генератор - устройство за преобразуване на механична в електрическа енергия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.