Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

HELP Избягаха ми светлините за заден ход


iiiliev

Recommended Posts

Колеги Моля помогнете

Няма ми светлините за заден ход и двете

Тази вечер го установих и не съм проверявал крушките но едва ли

Къде е датчика за светлините и има ли бушон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпред под стартера като се загледаш и ще видиш датчика ... обикновенно се чупят крачетата на датчика и работи бързо като го сменяш че тече масло от там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така си и помислих че там на всичката вода и кал е гадианта

сега си мисля може ли само да не дава добър контакт

 

а случайно да знаеш на кой бушон се намират

набързо погледнах едно табло на фелиция и ако са еднакви и е бушона май и мигачи не трябва да имам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин да не дава контакт - това е просто ключе , което отгоре на всичко е и капсуловано . Клемите му обаче се държат на едни нитчета и точно там патинират и се чупи клемата , а ако има маншонче като на клемата на стартера се задържа и вода . Провери за всеки случай и крушките , но ако виси единят от кабелите - тичай за нов датчик.

А за бушона кажи каква е колата и ще го измислим ... ако е Фелиция мисля , че е № 21 , но там са и мигачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси утре на ранина ще се поогледам щото вече съм на масата

По тъмното го видях и то като тръгнах да паркирам

и се поядосах лекинко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.