Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

за машинката на врата която кара лампата


radko1981

Recommended Posts

Със сигурност може да ти каже някой, но първо трябва да знае каква е колата :mrgreen: Ако е Октавия 2 е във вратата, мисля че в самия механизъм за затваряне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми каже къде е датчика на вратата който кара лампата на купето да светне??????????????????????/

При Октавия и Фабия се намира в бравата и не се продава отделно като резервна част .Датчик е силно казано ,защото си е най обикновенно цк ключе с специфична форма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в самия механиэъм за затваряне или по-точно казано в бравата на вратата и е точно ЦК ключе.Когато се замърси не сработва веригата и няма сигнализация за забравени светлини.мигачи и ланпата в копето не свети.Това го знам от личен опит и все не ми оставя врема да го оправя,иноче е просто.Но има и др. нещо приятелю.а то е ако имаш сигнализация за забравени светлини.а ланпата не свети.значи е изгоряла.Надявам се че ти стана ясно. :P:P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.