Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Откъде да взема документ, че имам катализатор?


sevie

Recommended Posts

Здравейте. Преди месец и половина си купих Шкода Октавия 1999 г. От данъчното искат документ, че колата е с катализатор. В събота говорих с Еуратек и те ми казаха, че няма никакав проблем да ми издадат такъв документ. Днес обаче един дебел чичко там ( който явно беше станал сутринта с ... нагоре) се разкрещя и каза, че не можело да издават такива документи на коли, които не са купени от тях. И все пак предполагам ,че все някъде във Варна мога да намеря такъв документ. След като не мога да разчитам да ЕТ, на кого тогава ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам , че такъв документ можеш да си извадиш от сервиз който е оторизиран да прави годишни технически прегледи.Един колега тук във В. Търново си извади от такъв сервиз.Лошото е , че тия от данъчното признават катализатор и съответно намаляване на годишния данък само на МПС до 100 к.с. :mrgreen: .Винаги съм се чудил има ли такова нещо в нормалните държави:да делят колите с катализатори :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.