Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов потребител и горд собственик на SKODA


Bob4o

Recommended Posts

Здравейте колеги. От скоро съм много горд драйвър на фабия 1,4TDI. Това е точно колата която търсех. Поне на мен абсолютно ми покрива нуждите откъм габарити и мощност. Първия път като я заредих с нафтица и разбрах че ми е развален датчика за нивото на гориво в резервоара. Все на пълно седеше. Чак след много километри в града започна бавно да се движи надолу. Така разбрах че това е най-икономичния автомобил който някога съм имал. Нямам никакви забележки към колата. Страхотни първи впечатления. Надявам се дълго време да разискваме във форума колко са ни хубави колите и да имаме много срещи заради любовта ни към маракта. От мен успех на всички и много безпроблемни километри с автомобилите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума! Прав си - 1,4 е много икономичен двигател, с доста прилична мощност. Желая ти да си караш Фабията със здраве и все така да те радва. И в сервиз да не влиза, освен за смяна на консумативи :mrgreen: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита добра придобивка! Мнооооооооооооооого безаварийни километри! Внимавай от къде сипваш нафта:има подробна тема във форума за избора на гориво.Ама като четох няма да ти се наложи често да пжлниш резервоара :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.