Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колегата kukumitcin заслужава орден за призоваване на ...


tsvetanov

Recommended Posts

Колегата kukumitcin заслужава орден за призоваване на съфорумци , днес се засякохме пред университета ВТУ и той ме спя и вика здрасти колега гледам че караш шкода има един форум... smile194 , та идеята ми беше, че ако всички бяха така активни вече форумът в който и аз от скоро съм участник щеше да има доста повече посетители и популярност. Браво колега продължавай така и занапред smile107 .

ОФФ: съжалявам че така набързо си тръгнах ама бързах да си платя таксите и да си оправя документацията понеже ще се прехвълям задочно, надявам се след 22 окт. когато ни започнат очните да се видим на по една бира smile159 , ако искаш пиши си гсм-а на ЛС и кой курс си :), ако мога да съм ти полезен с нещо казвай аз сега ще бъда 3-ти курс след кратко прекъсване :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Пейо!

Но въпроса не е всички да са като него.Имаме над 1000регистрирани потребителя,следователно не сме чак толкова неизвестни-а действащите и дейноучастващите са около(няма и толкова)100!

Тук вече се отива към друго.......... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега ама чак орден :mrgreen:

Аз твоята Фелиция още преди седмица я забелязох,но тогава не успях да те засека.

Междо другото има още едно момче с Фелиция от Пазарджик от много време искам да се запозня с него,но днес за малко го изпунах.Утре ще му оставя бележка на чистачката и ще видим дали има ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на темата ми беше, че трябва да има повече хора като колегата kukumitcin във форума. Да търсят и призовават нови членове, от 100 новопривлечени 5 да станат активни членове на шкода клуба пак ще е нещо, иначе аз самият не се определям като осбено активен член , чета всяка вечер какво ново има написано във форума пиша само когато преценя, че мога да бъда полезен с нещо или искам съответно да попитам нещо. Харесвам Шкода като автомобили, но голямата ми любов сред автомобилните марки е Subaru ако трябва да бъда честен и сега си събирам парички за едно хубаво голямо Субару :), въпреки всичко не мисля да се разделям и с Шкодата тъй като за сега оставам все приятно изненадан от възможностите й тя си остава един чудесен автомобил за парите и класа си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по повод предложението на колегата, за орден...

Да вземем да стимулираме народа, за да привлича съмишленици! А kukumitcin получава

Орден "За гражданска заслуга" I ст., Република България!

 

1106---za-grajdanska-zaslug.jpg

 

Ако продължаваш в същия дух, следващия ще е орден "Стара планина"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами.. то горе долу това е начина по който набира поппулярност форума и клуба като цяло. Евала на Кукумицин и другите знайни и незнайни съфорумци които прrвличат нови последователи на Шкода-религията :mrgreen:

И аз опитах веднъж ама много ме досрамя, като се разприказвахме с момчето за шкоди (кара жълта варненска 105/120ка, с кръглите фарове отпреди мойта модификация) - ами ... Настя беше заприличала на прасенце, кална отвън, пълна с пясък вътре... мани мани... и бях с издънено гърне още... абе голям срам ... та ми текна, "ебати къв съм аз с тая на нищо неприличаща шкода да му говоря на човечеца... за неговата спретната лъскава чиста шкодичка"... та тъй.. оттогава през ден намирам по 2 минути поне един парцал да и забърша праха че се е застояла

OFF:

Хей, Кукумицин, това ВТУ като Велико Търновски Университет ли да го разчитам?

Щото след 10на дни се прибирам вече към Търново (аман от тоя сезон), може да се засечем със задочните и редовните (аз съм си местен) и да вкараме по някоя текила в Текила :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, защо само ти и още шепа хора (примерно cenarius) решихте, че форума е кофти? С риска за пореден път да се фръцнеш и да кажеш "Аз тук повече нямам на влизам!", нека ти кажа, че тук никой не пише по задължение и против волята си. ;) Практиката да се правят забележки мисля, че е отживяла в последно време.Пък и откровените заяждания, съгласи се,са нищожно малко на фона на наистина добрия тон във форума. Очевидно не си посещавал разни други автофоруми, където се кълнат за добър ден :mrgreen: и, където новодошлите се посрещат на нож. И последно, най-културните форуми, които съм посещавал са този на Фиат, на Сааб, нашия, на Дачия форума, както и dieselbd.com.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.