Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Време за култура


mimi.b™

Recommended Posts

С влошаването на времето и чудейки се как може полезно да се използва свободното време, ми хрумна идеята за тази тема!

Тук бихме могли да обсъждаме различни културни мероприятия, които всеки е посетил, театрални постановки, концерти и пр.

Дори бихме могли да си организираме групови посещения :D !

Не знам как ще ви се стори идеята, но аз мисля че за такъв тип мероприятия човек винаги трябва да намира време!

 

 

 

Нещо не ми харесва заглавието, някой ако има идея за по-подходящо, да казва да го сменям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е супер добра и много ми харесва,,..определено е полезно да има подобна тема...както е и полезно човек да отделя време за културни мероприятия... :smt017

тук може човек да види мнения за дадане постановка и да реши да я гледа или обратното и т.н.

 

мога да си дам приноса за темата още сега като похваля постановката на народния театър "хъшове" .и всеки който обича този вид изкуство няма да сбърка да го види ако не го е направил...не случайно билетите са изкупени от сега до след 4-5 седмици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да си организираме културно мероприатие в БИАД някоя вечер :mrgreen: :lol: .

 

А сега сериозно - Мими, идеята е готина. Не знам останалите какво мислят, но аз бих я подкрепил и бих отишъл със съфорумци на театър, например...и после на по бира(и) :). Може би ще сме първия авто форум, който дружно ходи на постановки :P .Поздрави и приятна вечер, аз лично отивам да спя ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам като падне сняг да се ходи на ски..... има общо и с автомобилите и е културно и е полезно :D

 

Е т'ва се казва приказка! Само дето и тая зима ще пропусна БГ-курортите...

А относно културните мероприятия, ползвам ето това >>> http://programata.bg/

Лично аз съм много доволен от инфото на сайта, което го има и в безплатните книжки!

 

П.П. Видях, че и предложения има, та...да си променя мнението с едно допълнение ;)

"Вражалец", "Вечеря за тъпаци" и споменатия от mimi.b™ "Д-р Бляскава комедия" по Бранислав Нушич са неща на които съм се смял дооооооста! То Бранислав Нушич дори като го чета си се смея, но това е друга тема /ако на някой му изпадне негова книга - да я разлисти обезателно!/. Като цяло - любимо място ми е "Сълза и смях" и имам ли възможност - не пропускам да се посмея :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да си дам приноса за темата още сега като похваля постановката на народния театър "хъшове" .и всеки който обича този вид изкуство няма да сбърка да го види ако не го е направил...не случайно билетите са изкупени от сега до след 4-5 седмици...

 

Аз бих препоръчала да гледате "Д-р Бляскава комедия" в "Сълза и смях".Макар комедията да е писана през '36-та,тя и днес е актуална.Парите както винаги са всемогъщи...........и водят до много комични ситуации,истини, откровения, измами..............

Ще се насладите и на една страхотна актьорска игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята не е лоша. Последното културно-масово мероприятие, на което бях беше концерта на Ахат 8) Е, по смисъл е доста далеч от театъра, но пък отидох да уважа една от легендите в БГ музиката. Пък и със Звезди си имаме приказката и го уважавам както като музикант, така и като невероятно широко скроен човек ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично "Д-р Бляскава комедия" не ме впечатли особено ... миналия сезон гледах няколко постановки и определно най ми допадна "Боси в парка" в Сълза и смях ... изключително свежарска пиеса; имаше и уникални лафове :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е супер! Браво Мими! Като се замисля, в казармата водех по-богат културен живот, отколкото сега :lol:

 

Сега е и началото на сезона, за групови посещения се ползуват и отстъпки... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... миналия сезон гледах няколко постановки и определно най ми допадна "Боси в парка" в Сълза и смях ... изключително свежарска пиеса; имаше и уникални лафове :D

 

Дa, това съм го пропуснала, ще трябва да наваксам :lol: !А и според критиката си струва!

А някой да има впечатление от "Красиви тела"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.