Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Суперб


rado78

Recommended Posts

Взех я :) Невероятна е, невероятен мотор, върви страхотно!Избрах автомата :) Учудващо ми даде доста нисък разход от София до Бургас, а я натисках много, т.е. бързах прибрах за 3 часа точно, вие си направете сметката как съм се движил :) Тръгнах в 16:15 от София и в 19:15 влязох в Бургас.След изминати 440 км, заредих 38л.Утере ще Ви дам снимки.Лека нощ на всички!

:D Честит автомобил !!! Много, много безаварийни километри!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех я :) Невероятна е, невероятен мотор, върви страхотно!Избрах автомата :) Учудващо ми даде доста нисък разход от София до Бургас, а я натисках много, т.е. бързах прибрах за 3 часа точно, вие си направете сметката как съм се движил :) Тръгнах в 16:15 от София и в 19:15 влязох в Бургас.След изминати 440 км, заредих 38л.Утере ще Ви дам снимки.Лека нощ на всички!

 

Честито :mrgreen: Ти хубаво бързаш...пожелавам ти всеки път да пристигаш там за където си тръгнал с тази готина количка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Решил съм да си взема Супърп на старо , но не знам струва ли си да се дадат 23000 за кола от 2003г. Такава е офертата. Другият вариант е Volvo S 60-25000 лв горе долу същата година. Дайте мнение ,че купувам. Блазни ме Супърта , но не знам дали цената е изгодна. Модела е 2,5 TDI -класик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, човече!

 

Аз имам А4е автоматик и също съм много доволен. Досега съм бил собственик на още 3 автомата и въпреки че първият ми блокира на път (МВ190Д), усещането и комфортът е несравним всравнение с ръчките, особено при натоварен трафик.

 

Следях темата и нарочно не ти дадох съвет, но мое мнение е, че си направил правилния избор!

 

Още веднъж честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек,

 

Това е една от малкото теми в които не съм съгласен с теб :( В момента карам един автоматик и мога смело да заявя че е пълен отврат! Градско, задръствания и сие - мъкааа!! DSG е малко по-добре, но пак бих предпочел добрата стара ръчна скоростна кутия. Но това е въпрос на вкус (другото го знаете :mrgreen: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решил съм да си взема Супърп на старо , но не знам струва ли си да се дадат 23000 за кола от 2003г. Такава е офертата. Другият вариант е Volvo S 60-25000 лв горе долу същата година. Дайте мнение ,че купувам. Блазни ме Супърта , но не знам дали цената е изгодна. Модела е 2,5 TDI -класик

 

Това ,което със сигурност мога да ти кажа е ,че Супърба е чудесна кола, която си държи цената, но смяната на крушка за фар си е чист подвиг.(за разлика от окти :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре?Какъв е проблема?

 

Проблема е ,че не можах да сваля фара. Аа да го измъкна и запецна по средата - ни навън, ни вътре :mrgreen: . Разгеле, успях да го наместя обратно и след това махах кори, възд. ф-р, казанчета за да стигна до крушките. В ръководството пише: ако ти изгори крушка на фар, отивай в сервиз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Взех го Суперба и въпреки някои незначителни дреболийки, колата е супер. Дава ми разход 6.2 при положение ,че я пробвах няколко пъти каке. До 225 стигнах и не посмях нататък, пътя се стесни много. Ускорението е супер. Някой слагал ли е 17 -ки джанти и добре ли ще стоят с летните гуми, защото сега със зимните е с тасове ,които много не ме кефят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Много църна бре :mrgreen:

 

Сериозно - честито и много безаварийни! И да я докараш на някоя среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много църна бре. :mrgreen:

 

Църнаааа, ама Шкода, Супърб при това !!! :mrgreen: Честито голяма и прекрасна кола, колега, много да те радва, с кеф да се шириш в нея и доволно и безаварийно да я търкаляш по пътищата и който те види, благородно да ти завиди. :D Присъединявам се към поканата на колегата PRR - доведи черния флагман на някоя среща, да му се порадваме и ние.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога правите срещи и къде, защото съм от три месеца ШКОДАР и сега се паля+

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете а?

1206203563_ruln0510_DSC08952-Copy.JPG

 

Много е симпатична...кво друго да кажем, освен...честито!

Само хубави неща покрай нея да ти се случват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога правите срещи и къде, защото съм от три месеца ШКОДАР и сега се паля+

 

Виж раздел "Срещи". Пък и скоро е събора ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като пуснах поста , намерих раздела Срещи и ще направя всичко възможно да дойда. Не съм член на клуба , но предполагам ще ме включите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ , видях снимките ти от Триград . Мисла за Великден да се затрия там понеже не съм ходил. Ако някой ще е там по това време да пише Ще направим купон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.