Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

рали на Бояна


drigi

Recommended Posts

днеска по случайност попаднах на ралито на Бояна и в последната група състезатели имаше една шкода 120 която вървеше доста прилично и небеше последна като се има в предвид че в групата имаше няколко голфа един форд , порше , субару един или два опела определено тоя човек с шкодето ме впечатли доста и много ми хареса как му върви колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това първо не е рали, а пистово състезание и второ - днес са били квалификациите, а самото състезание почва утре от 10.00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ида днес там, ако някой от форума е там, да се обади да се видим :) Аз съм с колата от аватара ми с номер С9362ВТ и нося шапка ШКОДА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

одеве се варнах от там бях цялото састезание и съм мн доволен

 

наи важното е 4е о4астваше и шкода 120 л

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е убаво де - бехте! А що никой не казва за това тук

 

http://dnes.dir.bg/2007/09/30/news2162126.html

 

Фенове пребиха пилоти на рали Бояна

30 септември 2007 / News.dir.bg

 

С побой и катастрофа завърши петият кръг от Българския рали шампионат на писта Бояна днес около София.

Марио Нушков катастрофира зрелищно със своя автомобил „Шкода Фабия”. Пилотът на "Стара Загора Моторспорт" Николай Диков, баща му Стефан Диков и главният мениджър на "Приста Ойл Рали Тим" Крум Дончев станаха жертви на разгневени фенове край автомобилното трасе Бояна, съобщи Bulphoto.

Николай Диков е със сериозни охлузни рани и хематоми, баща му- вероятно със спукани ребра, а Дончев се наложи да премине през бърза операция на лявата ръка, един от пръстите на която е счупен, съобщава RallyXpress, цитирана от БГНЕС.

Инцидентът е станал около 12:30 ч. в самия край на закрития парк на състезанието в Бояна, което бе пети кръг от шампионата на писта на България. Поводът - контактът между Диков и Кирил Тодоров (ИРТ), за който Тодоров смятал, че виновен е пилотът на старозагорския отбор. По думите на бащата и сина, те са били нападнати от около деветима фонове, а Дончев-старши е пострадал в момент, в който се е опитал да предотврати сбиването. „Не мога да кажа как е станало, сигурно и аз съм отнесъл някое и друго „дърво”, каза мениджърът на Приста Ойл Рали Тим. Дончев казва, че за момента не е решил дали ще предприеме някакви законови мерки.

В същото време Николай Диков е категоричен: „Ще предприемем всички законови мерки: съд, федерация, апелативна комисия… Всичко! Надявам се да се намери и видеозапис, от който да се види, че нямам никаква вина за инцидента… След края на състезанието дори отидох при Киро, за да видя след обръщането на колата му как е и, макар да не чувствам вина, му се извиних…” - заяви Диков.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази случка прекрасно илюстрира нашенската простащина :? . При положение, че е имало инцидент, то всички подробности около него, включително кой крив, кой прав и, кой е за бой е работа на организаторите на ралито, не на публиката. :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не казваме щот ни е срам от простащината на бг феновете

 

 

 

и този спорт ли треа да сепочерня като ''вечните дербита''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що, по Канал 3 имаше любителски запис на катастрофата.Става ясно, че не са били фенове, а биячи изпратени от Кирил Тодоров, който смята, че е ощетен от Николай Диков.

Имало е и заплахи от него след състезанието към Диков.

Кое е вярно незнам, но съм склонен да вярвам на тази версия.

Определено вървим на добре....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми

аз седех до 12 обиколка маи ако не се лажа беше 7 8 а на квалификациите беше 9 имам и листа с квалификациите за днес стартовата решетка де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога ли ще престанат да се излагат като кифладжии?! След контестациите срещу Митко Илиев на рали България сега вече и на бой налитат :evil: Но няма начин да се фенове от публиката, а са си вътрешни хора биячите - до боксовете се стигаше само с VIP пропуск, нас с Пепи ни върнаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е онази Шкода с централния volkswagen мотор, найстина върви добре, аз съм я гледал предишни години на писта русе и сме я коментирали и преди в други теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар че моторните спортове са изключително, скъпи, опасни и т.н. наистина ги мисля за "интелигентни".... жалко че няколко човека пак осират всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека се казва Иван Иванов и му викат Жико, от Видин е.

Шкодата е с ФВ мотор, централен.

 

Обаче определено нищо интересно не сте видели-домашната и дисциплина е раликрос, там как хвърчи и рита тая шкода, не е истина, който твърди че 120-ката е нежна количка, да има да взима-неведнъж е минавал на таран през останалите...Вярно, не е изпъната и лъскава, но пък е покрита с бойни прах и слава!

Това е една от силните коли в българския раликрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.