Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

разход на Фабия


Марту

Recommended Posts

Днес ми направи впечатление, че като карам по инерция колата ми дава разход над 2л/100км. Нормално или поне до скоро, разходът по инерция беше между 0.9 до 1.3 в зависимост от климатик, фарове и т.н. Имате ли идея от какво може да е. Преди седмица бях в ЕТ за първа смяна на масло....да не са оплескали там нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл? Има разлика в показанията преди и сега - явно нещо е станало. Може просто компа нещо да лъже, не знам, но според мен не е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я спускаш на скорост ще ти дава разход О!

Ако я спускаш изключена от скорост както в случая, разходът ще ти зависи от скоростта с която се спускаш по наклона. Колкото по-висока скорост, толкова по-нисък разход...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е и аз да съм се заблудил, но си мисля, че преди ми показваше същия разход, както при работа на място. Ще го проверя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е и аз да съм се заблудил, но си мисля, че преди ми показваше същия разход, както при работа на място. Ще го проверя.

Разходът на място го показва в литри за час!

Тогава ти не се движиш. Когато я пускаш по инерция, двигетелят пак ще харчи толкова, но за разлика от на място ще изминаваш километри....колкото по-бързо се движиш, толкова по-нисък разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.