Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Защо ниския и високия клас на шкода са толкова осакатени?


iph83

Recommended Posts

...Еми да де това имам в предвид,не е кой знае каква кола,ташак работа!Пари на вятъра...!

 

gogata

Моля ти се,ти пък с тия 3 цилиндъра,накъде!Вместо крачка напред,крачка назад...от колата отиваш към мотопедчетата дето с 1 цилиндър,но първо можеш да минеш и през 2-у цилиндровата ява!

 

Ха-ха както и да е,да сте живи и здрави и си пазете щайгите от корозия,ще ги карате цял живот! :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • iph83

    17

  • BlackPearl

    5

  • werz

    5

  • huko

    4

Най-много писали в темата

Батка истински ме забавляваш ! Напомняш ми едно време аз като се вкючих във форума ! Кажи сега каква е тая твоита ФАБИЯ ? SDI + TDI ???? бензинка ли е ? с какво зареждаш ? аз моита фабия я правя по тежка трупам и кила и пак върви :) а твоита сигурно лети !

 

КАЖИ сега какво си направил по колата и не се дръж като *** !!

 

аз колко S8 съм изпреварил пък и OCTAVII ама като се събудя и краката са ми отвити !

 

Продължаваи в същия дух !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата доста загрубя. И като гледам вече избива на простотия :!:

Когато човек няма какво повече смислено да каже в един спор, когато аргументите му са изчерпани и той вижда, че губи спора, но настоява, че е "прав", започва да обижда. Само че с подобно поведение той ясно разкрива, че е от губещата страна, успоредно с това показвайки своята първичност...

 

iph83, мисля, че изказванията ти станаха прекалено крайни и е време да преосмислиш приказките си :!:

Собствениците на новата генерация Шкода в повечето случаи си купуват модели, които да са им удобни както за ежедневни нужди, така и за превоз на семейството. Та точно тези хора нямам спомен да са нарекли твоята кола "щайга", независимо, че е шумна, с лоша (твърда) возия, малка, некомфортна за пътуване на дълги разстояния и т.н. :!: "Вървежа" на един автомобил не е единствената му характеристика. И това тук е форум на Шкода, а не на една "пипана" Фабия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам ти си не добре,бе!Недей да спориш с мен,защото аз не се опитвам да те убедя в нещо,аз ти казвам как е!...

 

Драги ми комплексарио,

 

Преди да пишеш глупости не е лошо да прочетеш няколко книжки и да разбереш как работят двигателите. Това по въпроса за 90те коня.

 

Относно гоненето - писнало ми е от такива състезатели като теб! На правата с 200 в завоя с 40! Толкова си може, толкова си кара. За повече трябва акъл :mrgreen: A 0-400m е дисциплина за комплексари! Тя не показва абсолютно нищо друго освен мощност на колата. А къде е водача в цялата схема??!?!?!?!?

 

А относно "повече от нормалното няма да тръгнат" - никой не иска колата му да тръгне ненормално. Явно ти си единствения :mrgreen:

 

И последно (това което ме накара да пусна поста!): Още веднъж кажи на някой (който и да е!!!) във форума, че не е наред и/или го обидиш по друг начин и ти обещавам бан! Капиш?

 

Айде със здраве да се дърпаш :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...КАЖИ сега какво си направил по колата и не се дръж като ***!!...

 

Ами нищо особено не съм правил!Просто щот е много хубава шкодата карам А4 3.0 TDI,но както и да е стига гавра с "жалкото"

 

Взех си една fabia SDI,защото чесно наистина ми харесва дизайна на фабията,понаправих я малко,ама пак не вървеше и бях принуден да и сменя сърчицето с нещо наистина заслужаващо си!Мина ми през ъкъла 1.9 TDI 90 hp ха ха майтап, 1.9 TDI 110 hp,ама един познат ми се обади от Italy и ми прати по автовоз двигател от Golf IV 4 Motion и от там почнах да градя нагоре.За сега само по данни на частите съм около 200 и кусур коня,но се води 200+, защото не я надувам докрай,пьк и не мога да пусна 4х4-то,нещо не става все се чупи!Сменил съм много неща по нея,заден мост с дискови спирачки,отпред съм сменил шенкелите,за да вкарам по големи дискове на BREMBO,марка дискове която скоро няма да я видите в шкода,било то на спортните версии,пък камо ли на ония 3 цилиндровите и още много неща.Сега си каркам A4-ито и не ми пука.Но съм ги сборвал двете коли и фабията печели на 1000м,ама после изостава!Сега приоритета ми е да й направя ебаното 4х4 и така да я направя,че да не хвърля водите винаги,мама й стара!Те тва е,it can be done!

 

ОБЕЩАВАМ НЯМА ДА СЕ ЗАЯЖДАМ ПОВЕЧЕ,АМА ... МОЛЯ ВИ НЕ СИ КУПУВАЙТЕ 3 ЦИЛИНДРОВИ КОЛИ!ТОВА СИ Е ГАВРА С АВТОМОБИЛОСТРОЕНЕТО.ТЕ ДАЖЕ PERKINS СПРЯХА ДА ПРОИЗВЕЖДАТ ПРЕДИ 12г. 3 ЦИЛИНДРОВИТЕ ДИЗЕЛОВИ ДВИГАТЕЛИ,ЗАЩОТО ЛАПАТ ПЬК НЕ СА ЕФЕКТВИНИ!

 

Ето човека си е взел 1.4 16v това е доста добре даже,много приятен и лек мотор с прилична динамика,ама и той понагорява,но е добре!

Айде извинявам се пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докарай Аудито да го плясна. :mrgreen:

 

МУАХАХАХАХА

 

Ей, не се отваряй на човека, че ще намери филмчетата дето сток фабииките те дърпат и ще се изложиш :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Срещу простотията и силния вятър спасение няма"!

Един немец казва така:"Аз имам пари да си купя Мерцедес, но общественния статус /няма нищо общо с България/ не ми го позволява!

Дали разбирате за какво говоря?(Не Ви подценявам в никакъв случай!) :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Срещу простотията и силния вятър спасение няма"!

Един немец казва така:"Аз имам пари да си купя Мерцедес, но общественния статус /няма нищо общо с България/ не ми го позволява!

Дали разбирате за какво говоря?(Не Ви подценявам в никакъв случай!) :(

 

Казва го не само немеца. Във всички бели държави е така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докарай Аудито да го плясна. :mrgreen:

 

Опа силни думи...:) ти да не мислиш,че съм го оставил audi-то stock! Няма начин!Но както и да е,обещах да не наругавам,но барчед каквото и да правиш няма начин да ме гониш,ни на 400м., но на дълго разстояние, ни на нищо,но както и да е!Тва е Audi все пак!

 

Айде умната, позрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iph83,

 

Ти хубаво си пипнал колицата (за което евала), но нали се сещаш, че под капачето Skoda е VAG! За сметка на това купето е на SKODA, т.е. по-леко! И ако човечеца дето се дърпаш с него също е "пипнал" двигателчето може верно "напляскан" да си ходиш!

 

Иначе изказвания от типа "Това е АУДИ все пак" са ми доста смешни! Щото не веднъж и дваж ми се е случвало точно Ауди да тегля, т.е. не са нищо повече от останалите коли!

 

Поздрави

 

PS: Sorry за off-topic-а, не се сдържаш. Ако мода реши да бърше ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от Ауди не се плаша изобщо.Новата С8ца дава 14,6 на Божурище,аз 14,8.Изключаем Р8 и РС сериите. smile159

 

A плашиш ли се от Fiat Coupe,муха-ха-ха-ха, stock Octavia RS особено бензин с тия 200 коня за никъде бе, Audi-то е 254 ЗАВОДСКО и с нечовешко по голям въртящ момент,а аз смених турбо и колер и съм със чип, така че успокой топката не си ми в класа!По добре се гони с чипосани RS-ки fabia, но даже и там шанса ти не е много голям!А виж може да се гониш с Golf IV 1.8 Т с него сте наравно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iph83,

 

Дотук само затвърждаваш едно единствено нещо - ти ЛИЧЕН ЖИВОТ НЯМАШ

 

Стоиш под колата, после ходиш да се дърпаш, а от време на време гледаш кой ти е писал във форума, че да го "осветлиш".

 

Човече, GET A LIFE

 

Хвани си някоя девойка, родете си дете и престани да живееш в колата си. Хубаво е да се занимаваш с нея, ама живота ДАЛЕЕЕЕЧ не само това :!:

 

Освен това този форум не е класация на бегачките - има си и за това сайтове и изглежда си се объркал да се спреш тук - само се дървиш на всеки, който ти каже, че колата ти не е по-най-ебтен-баш-най-супер и нищо конкретно, нищо техническо не ти излиза от писаниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела с Аудито-първо ще те пръсна с 3л дизел,после и с Шкодата-искам да ти стане гадно :mrgreen: .Относно купето-ми то е половин секунда по-бавно от мене-това знаеш ли колко коли са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.