Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с влизането във форума


combata

Recommended Posts

Колеги,имам странен проблем.Както разглеждах форума,интернет браузъра ме ''изхвърли'' и компютъра ми изгасна :!: .След като го включих и опитах да вляза пак във форума,автоматично изтеглих някакъв фаил който обаче моя комп не распознава.Единствено безпроблемно влизам през електронната поща,при получено Л.С..И тъй като 90 процента от форума са разбирачи в тази сфера се надявам да можете да ми помогнете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен се получи няколко пъти тази вечер - Мозилата искаше да да даунлоудва някакъв .php файл, вместо да влиза във форума. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен се получи няколко пъти тази вечер - Мозилата искаше да да даунлоудва някакъв .php файл, вместо да влиза във форума. :roll:
Точно за това говоря колега,поне не съм единствен.При теб нещата оправиха ли се?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах същия случай!Даже тема щях да пускам!

Бях сигурна ,че проблемът не е при мен.Сега се убедих! :D

Явно проблема,не е в нашия телевизор колеги :lol::lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не е искало такива неща. Внимавайте. Днес един от шефовете изгърмя с много хубави вирусчета. Инсталираха му се от сайт за антивирусен софтуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами в момента всичко май си е наред... а тия псевдо антивирусни сайтчета, дето изскачат като поп-ъп прозорци никога не ги отваряйте, щото после трудно ще се изчистите от addware :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,имам странен проблем.Както разглеждах форума,интернет браузъра ме ''изхвърли'' и компютъра ми изгасна :!: .След като го включих и опитах да вляза пак във форума,автоматично изтеглих някакъв фаил който обаче моя комп не распознава.Единствено безпроблемно влизам през електронната поща,при получено Л.С..И тъй като 90 процента от форума са разбирачи в тази сфера се надявам да можете да ми помогнете.

Ще го нарека в буквалния смисъл - пълен абсурд е каквато и да е част от форума, каквото и да е свързано с него/от него да ти причини подобно изхвърляне и изгасване/рестартиране на компютъра. Нека погледнем логично на нещата - какво представлява форума? Съвсем накратко - текст за четене и опция за въвеждане на текст. Това е съвсем общо казано и погледнато от страна на потребителя. Та кое от тези две неща, само по себе си, може да ти затвори браузъра и/или да ти изгаси компютъра? Отговора е - нито едно от двете. Ако компютърът ти наистина се е изгасил (не рестартирал), значи със сигурност имаш хардуерен проблем. Ако само се е рестартирал, проблема може да бъде както хардуерен, така и софтуерен. Ако е софтуерен, то причината отново не е във форума, защото сам по себе си форума няма достъп (би било нелепо) до твоите системни файлове и в частност до ОС. Не знам дали добре го обясних, не ме бива много в тези неща, но с две думи казано - форума НЕ Е причина за твоя проблем. Форума е отдалечен софтуер, който не пипа по чуждите машини :)Може да имаш кофти памет (RAM), прегряване на компонент, инсталиран бъгав софтуер, вирус и т.н. Това са все предпоставки за поява на посочения от теб проблем. И са фактори, които за разлика от форума оказват пряко влияние върху работата на ОС/компютър.

 

Относно даунлоудването на даден файл - възможно е някъде някоя връзка да се е "затрила" и браузъра погрешно да е интерпретирал заявката. Това не означава, че проблема е тук. Той може да бъде навсякъде, вкл. при доставчик, машина и т.н.

 

Нека за всеки проблем да не набеждаваме форума и както Мими пише "бях сигурна, че проблема не е при мен. Сега се убедих". Защото вече имам точно 4 запитвания на ЛС за предполагаеми проблеми с форума, но в крайна сметка се оказа, че хората просто са имали локални проблеми (по машините) и е било чисто стечение на обстоятелствата, че срива се е случил по време на разглеждане на форума. Пък и който следи бара с онлайн потребителите ще види, че почти по цял ден съм на линия. Задал съм на браузъра автоматичен рефреш през интервал от време. Т.е. ако наистина има проблем с форума, по всяка вероятност аз първи ще го усетя.

 

P.S. И един въпрос за тези, които ползват Internet Explorer - на кого от вас се е случвало браузъра да му иска сваляне на файл, в случая index.php?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам от тук (офиса) IE (понеже е яко бъгав компа :lol: и мозилата ги товари яко :oops: )и нямам проблеми честно казано :D Когато ползвах интензино Mozila ми се е случвало да ставам свидетел на разни аномали, но само от офиса НЕ и от вкъщи. Само веднъж Форума представляваше питанки :lol::lol::lol: (????????) беше забавно, но тогава проблема не беше в моя телевизор, защото и при Гогата беше същото :)

Аз бих заложил на Софтуер :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът се отстранява с изтриване на кеша. За втори път се случва. Не опира до вируси или типове браузери.
Сърдечни благодарности колега,благодаря за съвета с който си реших проблема :D:D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.