Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Огледало за фабия от Голф4


Dobri_Kolev

Recommended Posts

Някой да знае дали стават от фолксваген външните огледала че моето е счупено ,и вътре бутона за управление на огледалата.Кто ги гледам приличат си много а цените за фабия са по високи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае дали стават от фолксваген външните огледала че моето е счупено ,и вътре бутона за управление на огледалата.Кто ги гледам приличат си много а цените за фабия са по високи.

 

Не разбрах за какво точно питаш - за огледалата или за копчето??? Огледалата са малко различни, а за копчето - не знам. И моето се строши, но още не съм си взел. Питах за цената в магазина на Симеоновско шосе - ~50 кинта, но нямаха в наличност. Говоря за Октавия обаче, но мисля, че не са различни...или са? Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди А3/А4/А6, ФВ Голф4/Бора/Пасат, Шкода Фабия/Октавия, Сеат Ибиза/Кордоба/Леон имат еднакви външни огледала за обратно виждане. Разликата е в стойката с която се закрепят към вратата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.