Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

доставка на шкоди


Guest vankovarnata

Recommended Posts

има опция при повечко хора/за да е по тънко/ да се доставят коли от чехия/мб,октавий,рапиди,110р/ става дума за автовоз.

въпроса ми е има ли заинтересувани?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е хубава идея - може да си докараме цял автовоз с таратайки и после да си ги стегнеме...

 

Казвай горе-долу как вървят цените и колко ще струва пренасянето , да видим дали си заслужава усилията, че чехите са малко бам-башкъ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен са ми правили следната оферта, 2 коли 1200 лева, на камионче с платформа от зад. С голям автовоз може и по-евтино да е, но не вярвам да има голяма разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има.

Интересувам се от цените.

т.е. сайт с обяви.

Tърсих си инфо за водната полпа и попаднах на това

http://auto.bazos.cz/prodam/skoda/45/

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автовоз за 9 коли обикновено взима по 800лв. на кола.Тази цена обаче е от миналата година и за докарване от Италия.Има смисъл само ако в Чехия ти подарят 8-9 120 - ки.Иначе е икономически неизгодно.За 800лв ще си купиш 120 -ка и в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автовоз за 9 коли обикновено взима по 800лв. на кола.Тази цена обаче е от миналата година и за докарване от Италия.Има смисъл само ако в Чехия ти подарят 8-9 120 - ки.Иначе е икономически неизгодно.За 800лв ще си купиш 120 -ка и в България.

 

За какво ти е 120-ка :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автовоз за 9 коли обикновено взима по 800лв. на кола.Тази цена обаче е от миналата година и за докарване от Италия.Има смисъл само ако в Чехия ти подарят 8-9 120 - ки.Иначе е икономически неизгодно.За 800лв ще си купиш 120 -ка и в България.

 

За какво ти е 120-ка :?:

 

 

Е как за какво - да станем за смях на цяла Европа :mrgreen: - представяте ли си само- организиран внос на 120-ки на автовоз ХахахаХахаХа

Сори за офтопика :oops:

 

п.с. Ванка, аз между другото имам мерак за Рапид, но засега трябва да изкарам " подготвителния " клас със 130-ката :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.