Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

подпален съединител - МЪКА !!!


spectrum

Recommended Posts

Здравейте

Наскоро преминах от бензинка към дизел - Октавия 1 ТДИ. Като натисна педала на съединителя се усещат сериозно вибраций, сякаш се усеща тресенето на двигателя. Според мен не е нормално но ще карам така за сега.На бензинката такова нещо нямаше. Колата е Октавия 1 ТДИ. Карал съм Голф но беше с електронен съединител и нищо не се усесташе.

Нормало ли е, на какво може да се дължи това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "spectrum" - Споко, колега. Просто малко СТЕ му намалили живота, разбирай, че ПРИМЕРНО, вместо 150 000км., ще изкара 140 000км. Свиркай си..

 

До "Octavia-I-TDI" - Споко и на ТЕБ. Нормално е тресенето. В смисъл не е нормално, но е често срещано при "Skoda" :) Уж било от голямия въртящ момент..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...До "Octavia-I-TDI" - Споко и на ТЕБ. Нормално е тресенето. В смисъл не е нормално, но е често срещано при "Skoda" :) Уж било от голямия въртящ момент...

Нормално е до толкова до колкото фабрично не е решен проблема с изолацията на педала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Наскоро преминах от бензинка към дизел - Октавия 1 ТДИ. Като натисна педала на съединителя се усещат сериозно вибраций, сякаш се усеща тресенето на двигателя. Според мен не е нормално но ще карам така за сега.На бензинката такова нещо нямаше. Колата е Октавия 1 ТДИ. Карал съм Голф но беше с електронен съединител и нищо не се усесташе.

Нормало ли е, на какво може да се дължи това?

 

Не се притесняваи и при мен ги има тези вибраций явно са нормални за дизела и при Октавия 2 ТДИ не са го решили това ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм усетил вибрации от към левия долен педал :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормало ли е, на какво може да се дължи това?

 

дължи се на това че караш дизел. Преди октавията съм карал и опел комбо и там не е по различно положението.трака чука и вибрира :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм усетил вибрации от към левия долен педал :roll:

 

пак за дизел ли говорим защото на бензинови коли и аз несъм го усещал ... не са коизнае колко силни де, но се усещат а невярвам на нова кола да има такъв проблем ... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за Octavia II 1.9 TDI-PD

 

Да за същата и аз говоря и опрелелено има леко почукване в педала на съединителя като го натисна така си е откакто я изкарахме от салона на ЕТ ... други такива несъм карал нито пък други дизели ... но мисля че си е нормално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.