Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Впечатления от панаира


izov

Recommended Posts

Сега се върнах, ето и малко инфо:

 

1. Доста от марките не бяха представени - говори се, че наемите са били извънземни и фирмите са се отказали.

 

2. Повечето коли бяха отворени, така че доста поразгледах

 

3. В доста фирми обслужването беше ужасно - БМВ, Ауди и още няколко

 

4. В доста обслужването беше добро - ЕТ и т.н.

 

5. В Мерцедес хората бяха просто супер - отвориха и S-класата и всички други модели и им се нарадвах ;-) Направо не ми сес лизаше от S-класата :-)

 

6. ЕТ бяха изложили един Супърб, една Октавия L&K и няколко Фабии и Румстъри.

 

7. Новото Пежо 308 не е никак лошо и цените са добри, но е по-малко от Окти.

 

8. След поредното подробно оглеждане на Окти решението ми да си я купя се затвърди! Е по-добра оферта цена-качество няма!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Май не съм загубил много като не съм отишъл а и софийския беше преди 3 месеца.

2. И аз се чудя като не отворят някой автомобил - за какво да ходя като то на снимка е същото, друго си е вече да седнеш и да "почувстваш" автомобила.

3. Не мисли че се заяждам, просто ми е интересно какво разбираш под лошо обслужване??? приеми го като маркетинго проучване ;) естествено не пропускай да кажеш и какво разбираш под добро.

4. Пежо 308 и 407 не изглеждат лоши коли, като цена и качества Октавията е по средата... дори по-скоро се доближава до 407, може дори да я задминава по някои параметри но нямам преки наблюдения :(

5. Хайде взимай една Октавия и не му мисли, е и да се похвалиш после :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как изглежда новата Фабия щото още на живо не съм я виждал? По снимките които съм виждал предницата е като на моя Румстер а тавана ми се вижда малко грозен.Има ли отствпки при покупка по време на панаира и какви са ако знаеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@adrian_m - Давам пример за лошо обслужване-щанда на BMW-колите бяха отворени, но дилърите само мълчаха и гледаха лошо да не би случайно да се поразмърдаш вътре и да измачкаш кожата,не отговаряха на никакви въпроси,жъпреки че сериозно се заинтересувах от едно BMW 1-ва серия (колата доста ми допадна).

 

Ето и пример за отлично обслужване - Мерцедес - жената беше супер лбезна и въпреки че изрично й казах че не мога да си позволя S-класа тя държеше да отвори колата и да ми покаже какви глезотиики има вътре! Друг пример е ЕТ - в последно време хората са много отзивчиви, затрупаха ме с информация и останах много доволен= Друг пример беше Мото-Пфое - бяха много отзивчиви и доста добре си погожорихме.

 

@Jordan68 - Ами на мен лично не ми харесва особено - нито отвън, нито отвътре. Иначе седалките са много удобни :D Имаше доста големи отстъпки за всички модели - разгледаи сайта за подробности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

izov - мерси наистина за този отговор за който изобщо не беше длъжен да отговаряш. просто ми беше любопитно.... работата на продавачите наистина е максимално да заинтересуват клиента, но в много случаи аз самия предпочитам така да се каже - никой да не ме закача... да влезна някъде, да разгледам и да си тръгна... но както и да е това си е мое виждане, явно при повечето компании подхода е правилния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес ходих на панаира.Всяка година едно и също според мен! :) Имаше доста нови фирми,струва ми се даже че доста се е разширил самия панаир.Относно колите - на щанда на Шкода наиситина бяха доста любезни,колите бяка отключени и свободно се влизаше.Добри впечатления имам и от Мерцедес,Ауди,Ротола,поне за тях се сещам.Впечатление ми направиха и Лаурин и Клемент и Скаута.Добри модели са си ! :D

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.