Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Favorit 1.3 - гърне


skoda_ss1

Recommended Posts

Взех от един приятел два накрайника и си мислех дали ще стане добре ако отрежа тръбата на крайното гърне и да заваря тези двете. Дайте предложения и за звука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш звук замени средното гърне с тръба , а на края метни един ремус от Илиянци и тогава със сигурност ще будиш маалата нощем , а така колата ще има по - добра визия изодзадзе :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз и без ремус събуждам махалата :) просто нямам задно гърне ;) трябва да си слагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък ми липсва половината от задното и вчера заглуших с рева на Фелата даже едно Ламбо 8) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз и без ремус събуждам махалата :) просто нямам задно гърне ;) трябва да си слагам.

 

Пък аз мислех че само аз съм без задно гърне. :mrgreen: В началото се кефех на звука,но след като покарах колата на дълъг път не искам и да чувам за ремус . :mrgreen: Е сега е момента да попитам дали задното гърне на фелиция хечбек е същото като на фаворита ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е , че отзад тръбата тря да е сплескана , а не с борд ... ма то всеки слага квот му попадне ... и пак идва въпроса дали Фелицията е объл Фаворит smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гърне за Фелиция - 40лв. като за колеги ;)

Производство "VITO`03" (ЕМ комплект 33)- цена в магазина-50лв.

 

като ми падне и другата половина ще се възползвам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за грънци аз на тия от 35 - 40 лв. не вервам ... има едни по 75 дето забравяш кога си ги турил - с номерация , леки и от неръждаема ламаринта ... моито средното ша чукне 10 та скоро , но е много запушено и май ще изваждам скоро , но поне не падат по улиците :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.