Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Впечатления от АУДИ


izov

Recommended Posts

Благодаря за инфото :D Честно казано тези неща са доста притеснителни и точно поради тази причина чакам фейслифт-а :D

 

е няма защо, нали затова сме тук, за да обменяме информация. разбира се говорим за една кола. на още 100 бройки може да не намериш нито един от горепосочените дефекти. а и както казах колата е чудна и тия дребни забележки могат да се преглътнат.... виж ако карах ауди и това се случваше щях да хода по улиците и да псувам марката, но все пак шкодата за цената се дава изключително много. не че ауди не са застраховани от дефекти и те в началото на всеки модел имат дефекти които в песледствие оправят... просто тези дефекти могат да се появят при 20 от 100 коли а при шкода на 50 от 100.... така си мисля, може и да бъркам :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнго се извинявам за оффа...обаче като каза за миризмата се сетих за един виц...

двама приятели единят се качва в колата на други и казва

-абе много смърди тук

а другият

- как нема смърди бе тва са 150 коня...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнго се извинявам за оффа...обаче като каза за миризмата се сетих за един виц...

двама приятели единят се качва в колата на други и казва

-абе много смърди тук

а другият

- как нема смърди бе тва са 150 коня...

 

А аз да кажа по повод миризмата че тя е следствие от несменен филтър на климатика. Не съм съгласен с още няколко от точките които е описал adrian_m но всъщност няма значение....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с още няколко от точките които е описал adrian_m но всъщност няма значение....

 

Ами то няма за какво нито да си съгласен, нито несъгласен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с още няколко от точките които е описал adrian_m но всъщност няма значение....

 

Ами то няма за какво нито да си съгласен, нито несъгласен.

 

За такова мнение и аз не бих се сетил, наистина ми хареса, ikonoma имаш бира от мен.

Сега сериозно....Favorit 1.3LX какво точно имаш предвид по несъгласен??? аз описвам случки с моя автомобил а не нещо за което може да има мнения.

За миризмата и филтъра-първо филтри се сменят в сервиза и те трябва да знаят кога да го правят особено на нова кола и така да е предвидено че да няма миризми. второ - ако беше от несменен филтър това щеше да е постоянна миризма, а тя я имаше само в най-големите жеги, сега няма и помен от нея.... може би чудноватия спрей против бактерии е прочистил филтъра за месеци напред или просто е по-студено и няма такъв конденз и условия за бактерии??? както и да е имаше цяла тема доста хора ми помогнаха и си реших проблема.... но както казвам това наистина беше проблем и това стои в точките за които очаквам да кажеш защо си несъгласен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес бях на тест-драйв в новия автосалон на Ауди. Имаше дне на отворените врати и всички коли бяха отворени - дори и R8 :D БЕше много готино преживяване - колите са супер (с изключение на ненормално високите и неоправдани цени), а и много ми допадна факта, че доста от детайлите са еднакви с тези на различни модели на Шкода - задни чистачки, лостове за мигачи и чистачки, и т.н. и т.н.

 

Аз карах Q7 и малко се разочаровах - очаквах да е доста по-луксозна. Освен това тази, която карах въпреки че беше само на 4к км. теглеше силно на дясно. Момчето, което ни придружаваше доста се притесни :D Иначе не беше нищо особено - автоматика се чудеше на коя предавка да превключи, електрониката беше ненужно усложнена, а волана прекалено малък. Изкефи ме обаче камерата за паркиране назад - супер екстра :D Но за автомобил за 150 000 лева съм разочарован, наистина очаквах повече :D

 

Аз скоро също набарах едно Q7 и трябва да кажа, че също като izov - очаквах повече! Но не бях разочарован де, въпреки солидната цена ;)

А освен това, покарах и R8! Средно разположения двигател FSI - V8, 420 кончета (ако не се лъжа), Quattro-задвижването, специалните амортесьори (с някаква "чудна" течност в тях), които осигуряват невероятната возия на R8, супер приятния интериор/екстериор, резнатия волан... Останах без думи и почти насила ме изкараха от колата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.